La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

13

To jest przerażające, Ernesto przestał nawet w lidze regularnie punktować, tu gdzie szło mu najlepiej i dopisywało dużo szczęścia i takimi wyrachowanymi zwycięstwami potrafił kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa, może bez fajerwerków, ale skutecznie. Dzisiaj upadliśmy na tyle nisko, że w Lidze gramy okropnie, a na dodatek nie idą za tym wyniki, a drużyna notuje najgorszy start sezonu od czasów Rijkarda.
W Lidze Mistrzów jest oczywiście dno muliste jeśli chodzi o jakość gry, wymęczony remis z Dortmundem i ta miazga dla oczu w meczu ze Slavią + dobra połowa w meczu z Interem - tyle ma do zaoferowania drużyna.
Zwolennicy Valverde szukają przyczyn w piłkarzach... naprawdę winny jest cały zespół, który praktycznie oprócz Ter Stegena od początku sezonu gra nieregularnie i właściwie nikogo nie można specjalnie wyróżnić ? No może z wyjątkiem De Jonga, który jeszcze gra trochę ajaxowskiej piłki, do czasu aż nie zvalverdzieje pod wpływem naszego super-coacha. Ja naprawdę nie wiem, jak trzeba na to patrzeć, żeby nie dostrzec, że ta drużyna woła o zmiany na ławce trenerskiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?