La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

0

Przygód z NFZem ciąg dalszy xDD 4h czekania w przychodni z bolącym uchem (ból promieniuje, aż na zęby) zbiera się ropa, powiększone węzły chłonne i zapakowane gardło ... efekt przepisany antybiotyk 3x dziennie i leki przeciwbólowe i wypisane skierowanie do chirurga ... Dziś chirurg mnie nie przyjmie (bo nie), po znajomości załatwiona wizyta na jutro.... a gdyby nie to czekałaby mnie rejestracja w specjalnym (nowo stworzonym kiosku by dać zarobić kolejnym ziomkom) i w efekcie czego dostałbym termin na za jakiś czas .... no kurała... są przypadki, które czekać nie mogą...

konto usunięte

11

@IronSanHybrid Chory bez pieniędzy umiera pod płotem, nie wiedziałeś?

konto usunięte

7

@IronSanHybrid NFZ w pigułce, płacisz składki zdrowotne a i tak koniec końców musisz iść prywatnie i bulić

5

@Socjopata sprywatyzowaliby tę służbę zdrowia i by chociaż pozorów nie zachowywali ... masakra jakaś.

2

@ksobi Dokładnie tak płacisz składki, a dodatkowo leczysz się (płacisz) prywatnie...

2

@IronSanHybrid chodź somsiad, ja Cię wylecze

1

@Transu96 Idę po flachę i zara będę :D

2

@IronSanHybrid Trzeba było słuchać wujka Bartka i dzwonić po pogotowie. Traktują Cię wtedy zdecydowanie inaczej. Oczywiście jeśli faktycznie dolegliwości są potencjalnie trwale zagrażające zdrowiu lub życiu, a nie przesadzone.

1

@Bykunn Wiem, że tak jest, ale u mnie w rodzinie zawsze było przekonanie, że karetka to raczej ostateczność bo może być w tym czasie potrzebna komuś bardziej choremu ( i to nie zależnie od naszego stanu). Ja wczoraj sam pojechałem na pogotowie i ch mi pomogli bo był ortopeda, a nie było chirurga :/ zobaczymy co jutro będzie i czy wyskoczą jakieś nowe przeboje.

1

@IronSanHybrid No wiem też tak uważałem, ale niestety nasza służba zdrowia jest jaka jest, płacimy na nią kupę hajsu, także trzeba się nauczyć pewnych kruczków. Smutne no ale co robić

0

@Bykunn jednym słowem masakra.

1

@IronSanHybrid Ja tam mam oddane ponad 18l krwi i wchodzę w przeciągu bodajże dwóch tygodni, ale przy takiej nagłej sytuacji to nie wiem. :d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?