- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1739 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1739 Culés
0
Zwolnienie Ernesto nie rozwiązuje problemu. Mamy braki w składzie, trzeba zmienić coś, w ataku oprócz Messiego jest ciężko.
12
@kamilop W ataku problemem jest Suarez. Gdyby na środku grał Griezmann, a z lewej Dembele cały czas, aby nabrał formy tu zupełnie inaczej by to wyglądało.
0
@TheNekro94 Nawet w najmocnieszych drużynach, indywidualności również potrafią wygrywać mecze, kiedy drużynie nie idzie. Sory ale my mamy tylko Messiego który może zrobić coś poza schemat. To dziwne bo co roku wzmacniamy atak, a kompletnie nie ma efektów.
5
@TheNekro94 Gdyby Dembele był zdrowy cały czas to nie rozmawialibyśmy o problemach Barcelony. Zdrowy Dembele to być może wygrana w LM w poprzednim sezonie i całkiem inna jakość w ataku. To niestety jest duży problem trenera bo wypada mu cały czas topowy piłkarz i podobnie jest z Umtitim.
0
@TheNekro94 Ty masz pojecie ,że Antek by grać dobrze musi miec przy sobie silna 9?
4
@Janiama Coś w tym jest, można powiedzieć że od odejścia Neymara, nikt go nie zastąpił. A przecież Barca wydała grube pieniądze. W Dembele dalej wierzę, bo uważam że ma wszystko, szybkość, gra prawą, lewą nogą, strzał.
2
@MarioVeB! Ty masz pojecie, ze moze sie nauczyc gry jako 9? Kiedys byl LS, a u Cholo stal sie 10/f9. Kiedys u Pepa byl Villa i zrobil z niego LS. Podobnie Mascherano, z SPD na SO.
0
@Rewolucja123 W Atletico najlpeiej wygładał jak miał coste który robił mu miejsce
5
@MarioVeB! Sam mowil, ze moze zagrac na kazdej pozycji.
0
@Rewolucja123 Mówić mozna wile rzeczy jak piłkarz wygłada widac na boisku. Antek 9 nie bedzie
0
@MarioVeB! Wciaz moze sie nauczyc grac na niej.
0
@kamilop Musi przyjść nowy trener i zrobić rewolucję w składzie, tak jak to zrobił Guardiola w 2008 i Enrique w 2014.