- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
4
Polskie przepisy co do zasady zakazują reklamowania hazardu.
W 2017 r. złagodzono nieco prawo, jeśli chodzi o zakłady wzajemne. Od tej pory można je reklamować z ograniczeniami takimi samymi jak te, które dotyczą alkoholu. Reklamy bukmacherki zobaczymy więc w telewizji jedynie późnym wieczorem i w nocy.
Logo lub nazwę firmy bukmacherskiej w ciągu dnia możemy zauważyć wyłącznie podczas emisji imprez sportowych, których firma jest sponsorem lub podczas których występują sponsorowani przez nią zawodnicy.
Ciekawe jak to się ma do tej reklamy
0
@Odesseiron Serwer będący na terenie innego kraju i elo.
0
@Odesseiron Internetu to nie dotyczy ;)
2
@xJLx @TheNekro94
Nie znam się na tym. Ale nie podoba mi się reklama hazardu w miejscach dostępnych dla dzieci.
0
@Odesseiron lepsze to niż inne koszmarki przy otwieraniu strony.
0
@Odesseiron Chociażby Polsat Sport Premium to też miejsce dostępne dla dzieci.
1
@Odesseiron mi się nie podoba to śmieszne prawo. Tyle zła jest w tv necie i wszędzie a oni sie uwzieli na hazard że to wielki zło i ci maja to tego dzieci? Nie masz 18 lat nie zrobisz zakladu
0
@Odesseiron Nie podoba Ci się reklama hazardu, ale reklamowanie przez Ciebie picia whisky już jest okej? Z tego przecież jesteś znany tutaj, z pobierania 500%+ ;)
2
@ToWinaSedziego trzeba zakazać a do sklepów gdzie jest alkohol nie można wpuszczać dzieci i dla dobra dzieci pozwolić policji na niezapowiedziane wizyty w domach żeby sprawdzać czy przypadkiem ojciec nie pije piwa przy dziecku. Najlepiej to wszystkie dzieci dla ich dobra pozamykac w specjalnych ośrodkach tam pilnować uczyć i wychowywać jak należy. Wszystko dla dobra dzieci.