- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
1
Semedo sam na sam obrona bramkarza, Messi w poprzeczkę, Pique głową i świetna interwencja bramkarza, Roberto sam na sam po podaniu Dembele i szczęśliwa obrona bramkarza, Messi po podaniu Ansu i znakomita obrona bramkarza, minimalny spalony Messi przy bramce Vidala i lekko spóźniony Vidal po podaniu Rakitica. Tak na szybko to trochę tych sytuacji mieliśmy w tym meczu. Tej klasy zawodnicy muszą chociaż jedną bramkę z tego strzelić. Nie bronię Valverde bo nie ma kogo
4
@Janiama jesteś Kolego po jakimś studium kosmetyczym albo kursie cukiernika, bo tak pudrujesz, że aż mdło się robi :-)
5
@Janiama Tylko najgorsze że to są zrywy. Nie ma żadnej płynności w naszej grze. Wszystko statycznie, dziś sytuacje stworzyliśmy sobie tylko dlatego że Czesi grali bardzo wysoko. Jestem pewny, że gdyby ustawili się na 20 metrze to pewnie oddalibysmy 2 celne strzały.
0
@T_TG Powiedz czy coś z tego co napisałem nie jest prawdą?
0
@ksobi W drugiej połowie grali już głębiej i mieliśmy 4 sytuacje
0
@Janiama zgoda, zagraliśmy paradoksalnie dzisiaj lepiej niż w Pradze, paradoksalnie, bo tam wygraliśmy. Jaki jest jednak problem ? To, że gramy dobrze średnio co czwarty mecz, mecze wygrane są wymęczone, często dzięki olbrzymiemu szczęściu na końcu dostaejmy wynik, który nie odzwierciedla wydarzeń na boisku, a wiadomo, że taka gra to kolos na glinianych nogach. Problem polega na tym , że Valverde nie uczy się na błędach, nie wyciąga wniosków, a wprowadzenie Busquetsa w ostatnim meczu to już w ogóle sięgnięcie trenerskiego dna. Dzisiaj aż prosiło się dać szansę Puigowi i zestawić go z De Jongiem i Vidalem, zawsze powiew świeżości i ktoś, komu jeszcze się chce. Drużyna pikuje ostro w dół i Valdi nie panuje nad tym. Możesz sobie pisać, że taka gra i słabe wyniki jest to wina 17 facetów w kadrze, a ten jeden jest bez winy, dla mnie ryba psuje się od głowy i to dowódca jest tutaj winny i powinien zostać zmieniony. Valverde nie ma kompletnie pomysłu co z tym robić i jedyna jego strategia to czekanie na indywidualne akcje głównie Messiego oraz czekanie na szczęście, aż samo wpadnie. Jeżeli każda drużyna która podchodzi ambitnie i biega więcej od nas jest w stanie stworzyć tak kolosalne problemy, to daj Boże zdrowia, amen
2
@Janiama Naprawdę oglądanie tak grającej Barcelony sprawia Ci przyjemność ? Wystarczyło dziś przelaczyc na każdy inny mecz i Ci piłkarze zasuwali jak male motorki. Żadnego elementu zaskoczenia. Coś próbują ale widać że to improwizacja. A i jeszcze jedno zastrzeżenie. Jaki sens jest wystawiać Busiego skoro sam Valverde mówił po meczu że Busi nie czuł się dobrze ? Nie mamy rezerwowych?