La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

5

Jak Dembele tylko gra, to zazwyczaj skrzydło jedno żyje, fajnie się ogląda, Mo to coś, gdyby do tego dołożył sumienną pracę. Chciałbym aby postawiono na Dembele tak jak na Semedo, który akurat zawodzi.

2

@kamilop Dlaczego uważasz, że nie stawia się na Dembele? Barca mocno na niego stawia. Problem leży w jego zdrowiu.

1

@SeeleyBooth Ale on wymaga trochę innej pracy niż wystawiania go w meczach. Cały świat właściwie widzi że w klubie jest bałagan, więc nie wierzę że o tego ancymona nie dałoby się bardziej zadbać. Wiadomo, najlepiej żeby każdy był profesjonalny jak de Jong i jeszcze szkolil klubowych analityków, ale raz ze trochę kasy na Dembele poszło i łaski nie robimy, a dwa że o zawodnika ze sporym cząstkiem magii wypadałoby się bardziej postarać. Dembele gdyby kiedyś był naprawdę zdrowy, w formie fizycznej i trochę bardziej kumaty boiskowo byłby nadpilkarzem. Szkoda, gdyby kiedyś przyszło powiedzieć "a on mógł ale mu się nie udalo" bo super się na patyczaka patrzy

1

@SeeleyBooth Szansę oczywiście dostaje, ale chodzi o to by tak jak Semedo był pewniakiem do 11, a tak nie jest. Atak tworzą Messi, Suarez, Griezmann. Kontuzje oczywiście też to utrudniają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?