La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1759 Culés

3

Trener musi, rozwijać zawodnika, pracować z nim aby utrzymać dobrą dyspozycję i zrobić wszystko w przypadku spadku formy aby jak najszybciej ją odzyskać. Moim zdaniem, Valverde nie robi absolutnie nic, nie rozwija i nie pracuje z zawodnikami nad odzyskaniem przez nich formy, bo zwyczajnie tego nie potrafi. Jedynym co robi, to sadzanie zawodników na ławkę czy na trybuny jeśli coś mu się nie podoba. Wszystkich nie posadzi więc, zawsze znajdzie sobie jakichś najmniej konfliktowych kozłów ofiarnych i tak się kręci karuzela. Sam Ernesto nie ma sobie nic do zarzucenia, a na gwizdy reaguje w pozytywny sposób, bo przecież to dobrze, że kibice wymagają od nas...jeszcze więcej:D

0

@Gaucho a jestes w szatni, ze wiesz, ze nic nie robi? To tylko przypuszczenie. Nie pisz glupot, jak nie masz pojecia o tym co sie dzieje w szatni.

1

@Rewolucja123 a co się dzieje w szatni? Ja odnoszę się do tego co widzę na boisku i mam prawo wyrażać swoje zdanie, a Ty mi tego nie zabronisz przecież :)

1

@Gaucho to po co sugerujesz, ze nic nie robi? Nie masz bladego pojecia o tym.

0

@Rewolucja123 no dobrze, niech Ci będzie. Może robi, ale z opłakanym skutkiem.

2

@Gaucho Ciekawe zdanie. Dużo lepsza forma i gra Iniesty, Jordiego Alby i Rakiticia w sezonie 17/18 w porównaniu do poprzedniego to przypadek a nie praca trenera. Sezon później Arthur czy Lenglet to nie są zasługi trenera. On jest do dupy i tylko wszystko niszczy. Kurde, jakie to wszystko jest proste :D

0

@Nano22 Arthur jest w takiej formie jak Xavi u jej schyłku, kiedy wszyscy mieli do niego pretensje, a Lenglet to po prostu solidny stoper, który przy zdrowym Umtitim nawet nie powąchałby murawy, bo jest zwyczajnie szczebel niżej od Samuela i nic się w tym nie zmieniło od jego czasów gry w Sevilli. Do czasów Alby i Rakitica nie wracam, widzę co grają teraz i co grali w chwili gdy byli najbardziej potrzebni. Dużo lepsza forma i gra Iniesty od?

1

@Nano22 Arthur i Lenglet to nie zasługa trenera, bo oni od początku grali dobrze.
Rakitić i Alba to rzeczywiście, u niego grali dużo lepiej niż za Enrique, ale teraz już nawet oni mają zjazd.

0

@Bartek22 To w końcu trener na nich postawił. O ile Lenglet mógł grać tylko dlatego, że nie było innej możliwości przez kontuzję Umtitiego, to za Arthura mogli grać inni. No i grali na początku, swoimi dobrymi występami wywalczył sobie jednak miejsce w skladzie, od meczu z Tottenhamem Valverde zaczął stawiać na niego bardziej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?