La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1207 Culés

konto usunięte

2

0

@MarioVeB! W pewnym sensie rozumiem zachowanie Balloteliego, bo jest czarny, a Taisonowi bliżej do białego. Więc w jaki sposób mogło go to obrazić?

konto usunięte

0

@Grzesior667 O czym ty gadasz? każde zachowanie rasistowskie powinno być tępione.
Wiec czemu miało by mu nie przeszkadzac

0

@MarioVeB! Bo raczej odgłosy małp skierowane są w stronę osób czarnoskórych, a u Taisona takiego koloru skóry nie widzę. Więc w jaki sposób ma go to urazić, jeżeli go to nie dotyczy?

1

@MarioVeB! sędzia wykonujący swoje obowiązki, a nie z ADHD.

konto usunięte

0

@joloskyy Jakie obowiązki? Jego obowiązkiem było przerwanie meczu ,bo taki jest prawo, a nie dawania czerwonej kartki obrażanym piłkarzom. Widze kolejny który aprobuje debili na trybunach.

konto usunięte

0

@MarioVeB! A co miał niby zrobić? Zawodnik pokazuje obraźliwe gesty na boisku to musi pokazać czerwo. Taison mógł zrobić to co Balo, a nie jakieś faki pokazywać...

konto usunięte

0

@Grzesior667 Bo jest latynosem wiec nie dorabiaj sobie ,że go to nie dotyczy. Zresztą polecam zobaczyć kto gra w shahtarze i, że zawsze to była drużyna róznokulturowa dlatego tak ich to dtyczy.
Pamietam ,że jak Willan odchodził z Shahtara to też o tym wspominał

konto usunięte

0

@krzychu1526 Nie musi .NIE ma takiego przepisu. Co najwyżej może zwrócić uwage słowna zawodnikowi wiec nie dopowiadaj sobie.
Nie musiał robić z siebie kolejnego Lahoza z Adhd

1

@MarioVeB! Widzę, że kolejny raz masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Ani ja, ani @joloskyy w żadnym momencie nie wyraziliśmy aprobaty dla takich zachowań.
Każdy umie sobie dorobić problem. Ostatnią rzeczą o jaką byłbym zdenerwowany, będąc latynosem to odgłosy małpy.

konto usunięte

0

@Grzesior667 Latynosem nie jesteś i jak widąc wiesz lepiej niż on co ma odczuwac? No tak to jest dopiero parodia ehh brak słow na takich..
Także nie mów drugiemu człowiekowi co może odczuwac ,a co nie skoro nie masz o tym pojecia .
Powtarzam Shahtar jako druzyna róznokluturowa ma to do siebie ,że tam zwłaszcza zawodnicy są na to wrażliwi.
Kibole Dynama zrobili to kolejny raz.

Sedzia powinien przerwać mecz ,a na pewno nie wyrzucać zawdonika.

0

@MarioVeB! Zwrot "cing ciang" dla osób żółtej karnacji też jest obraźliwy, a wątpię żeby Taisonowi to przeszkadzało. Mam nadzieję, że tutaj nie muszę Ci tłumaczyć tej analogii.
Zawodników to boli, a jakoś nie widziałem, żeby ktoś inny oprócz Brazylijczyków był zasmuconym tym faktem.

0

@MarioVeB! Nie ma takiego przepisu?

Zawodnik, zawodnik rezerwowy lub zawodnik wymieniony zostaje wykluczony

z gry, jeżeli popełnia jakiekolwiek z następujących przewinień:

• pozbawia drużynę przeciwną bramki lub realnej szansy zdobycia bramki,

nieprzepisowo zagrywając piłkę ręką (nie dotyczy bramkarza we własnym

polu karnym),

• pozbawia przeciwnika bramki lub realnej szansy zdobycia bramki,

który zasadniczo porusza się w kierunku bramki zawodnika przewiniającego,

popełniając przewinienie karane rzutem wolnym (z uwzględnieniem

przypadków ujętych poniżej),

• popełnia poważny, rażący faul,

• pluje na kogoś lub kogoś gryzie,

• zachowuje się gwałtownie, agresywnie,

• UŻYWA ORDYNARNEGO, OBELŻYWEGO, OBRAŹLIWEGO JĘZYKA I/LUB GESTÓW,
• otrzymuje drugie napomnienie w tych samych zawodach,

• wkracza do centrum obsługi wideo (COW).

0

@MarioVeB! Sędzia nie ma obowiązku przerywać meczu w takim wypadku, ba, gdyby to zrobił pewnie zostałby ukarany. Takie zachowanie opisuje w protokole pomeczowym i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?