La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

1

Co sądzicie o tym, że Polska ma jednak zagrać mecz w Jerozolimie mimo napiętej sytuacji? Dla mnie decyzja bez sensu, narażanie chłopaków na stres i duże ryzyko...

0

@Kamilos84 Jakby było ryzyko to by przenieśli proste

konto usunięte

9

@Kamilos84 Powołałbym ludzi z rządu na ten mecz

konto usunięte

13

@Kamilos84 Mecz może być bombowy

0

@Kamilos84
Jeżeli nie jest to decyzja polityczna, to Jerozolima jest bezpieczna, w dużej odległości od Strefy Gazy, więc kassam 1 i 2 nie dolecą, poza tym i tak Żelazna Kopuła by je przechwyciła.
Stresu raczej nie będzie bo wylądują, autokar do hotelu, potem na stadion z stadionu do hotelu i na lotnisko. Wszystko obstawione przez wojsko, a obecna sytuacja nic nie zmieniła, bo tam jest tak caly czas.
Nawet jakby zrobili sobie wycieczkę po Starym Mieście to też uważam, że byłoby bezpiecznie, gorzej jakby zaszli do Mea Szarif, ale to już kwestia na inną dyskusję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?