La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1092 Culés

10

Nie rozumiem polewki z Ronaldo.. To co ma specjalnie nie strzelać, bo z Litwą to się nie liczą czy jak ?

konto usunięte

1

@Zieliniak jakiej polewki?

konto usunięte

9

@Zieliniak Przecież nie śmieją się z Ronaldo tylko z tych co się będą zachwycać że potrafi strzelić 3 bramki w jednym meczu.

13

@kenneth99 Masz jakieś pierdyliard komentarzy na dole ociekających sarkazmem...

8

@ArdoFCB Na razie, to Ci ludzie są najbardziej tym podnieceni..

konto usunięte

3

@Zieliniak Tez tego nie rozumiem. I zaraz pojawiającej sie adwokatury dla Messiego. A bo Messi to to, tamto i sramto. Niecj oni już kończą kariery, albo sie przeniosą do Chin czy innego Afganistanu.

3

@Zieliniak Może dlatego, że bardzo dużo jego fanbojów wyszło z jaskiń. Dla mnie to zawsze jest beka.

konto usunięte

0

@Zieliniak Chłop sp... w weekend z Allianz z fochem, a 5 dni później strzela trójkę Litwie. Mnie po prostu to śmieszy, bo mogę się śmiać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?