- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1009 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1009 Culés
1
Wiele osób uważa że kibic Barçy nie może na przykład pójść na taki układ że Barça nie wygrywa Ligi Mistrzów a za to Argentyna zostaje Mistrzem Świata. Ja uważam że jak najbardziej może. Bez zastanowienia wybrałbym taki scenariusz. Messi od 10 lat uszczęśliwia mnie swoją grą. Dzięki jego grze mój klub od 10 lat wygrywa niesamowitą ilość trofeów. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko tego najważniejszego trofeum z reprezentacją. Bardzo bym chciał aby i on mógł poczuć szczęście, nawet większe od tego które ja odczuwam dzięki jego grze. Nie jestem patriotą? Nie sądzę, mnie nie obchodzi Argentyna. Zależy mi tylko żeby Messi wygrał, obojętnie z jakiego kraju by był. No, teraz możecie mnie wyzywać ;)
1
@Nano22 Ja powiem tak jesteś kibicem zawodnika czy klubu?
3
@Nano22 W porządku. Nie rozumiem tylko próby porównania/wybierania "coś za coś" pomiędzy Barceloną, czyli klubem, a Argentyną, czyli reprezentacją. Przecież to nie ma żadnego związku ze sobą ^ ^. Jak dobrze wiesz piłka klubowa i reprezentacyjna to dwie różne sprawy i moim zdaniem nie powinno przekładać się ich 1:1. Aczkolwiek samo "marzenie" o tym, żeby Messi wygrał MŚ z Argentyną w pełni rozumiem. Niestety smutna rzeczywistość jest taka, że Messi już nie zdobędzie tego pucharu, moim zdaniem oczywiście.
1
@Nano22 Messi fanboy alert xD
0
@Nano22 Jestem zdania, że chce wygrywać i w klubie i w kadrze. Jedno nie wyklucza drugiego. Messi to bardzo ambitny człowiek. I gdyby nie bałagan ogranizacyjny w reprezentacji + odpowiedni trener to sukces byłby juz dawno. Bo to, że Argentyna ma grajków na wygranie pucharu świata wszyscy wiemy tylko na tę chwilę brakuje odpowiedniego dyrygenta, który to wszytko uporządkuje.