- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
16
Franco Baresi i Paolo Maldini tworząc parę środkowych obrońców, stracili tylko 23 bramki w 196 meczach.
Czasy, kiedy AC Milan był wielki.
0
@Sajonara Czasy, które już nie wrócą.
0
@Sajonara Tak z bite ponad 20 lat, od 89 do 2009 bądź do 2011, potem się posypało.
2
@Sajonara I ludzie przykładowo wybrali Pique do jedenastki Rambli xD
0
@Sajonara Totalna bzdura według mnie. Niemożliwe, że stracili tylko 23 bramki.
0
@SeeleyBooth Średnia wieku na stronie to przedział 15-18 lat a kiedy grał Maldini i Baresi?... Dziwisz się?...
Swoją drogą ta informacja wydaje się wręcz niemożliwa... Źródło ?
0
@MarekKonrad Tak, tylko 23 bramki.
1
@FC1899Barca Nawet w tych czasach byli lepsi obrońcy od Pique xD
0
@MarekKonrad Może to chodzi, że 23 bramki stracili tylko wyłącznie po swoich błędach, a nie że Mlian stracił ogólnie.
1
@SeeleyBooth Tu się zgodzę. Z graczy których oglądałem to Puyol, Maldini, Nesta, Cannavaro, czy Terry, Ferdinand jak dla mnie wyli półkę wyżej od Pique.
0
@SeeleyBooth Według mnie, jedenastka bez Włocha na środku obrony, to pic na wodę - fotomontaż. Serie A i reprezentacja Włoch się trochę zakurzyła, ale akurat na tej pozycji to mają przesyt.
0
@Danny Gaucho Tutaj na przykład znalazłem info, że chodziło o bramki, które strzelili.
https://x.com/jacopopiotto/status/629266325035188224
0
@SeeleyBooth Przecież ten plebiscyt to była czysta zabawa bez żadnej głębi. Baresi i Maldini to TOP 3 stoperów w historii piłki. A trzecim jest pewien Niemiec.
0
@ściah Zabawa, zabawą, ale trzymać się rzeczywistości chociaż trochę wypada.
0
@SeeleyBooth zdecydowanie tak, tylko w zaproponowanej formie trudno było uzyskać choć namiastkę rzeczywistości.