La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

konto usunięte

1

Ale Belgia jest mocna z przyjemnością ogląda się ten zespół.

konto usunięte

0

@Janiama dobre te Hazardy.

1

@Janiama I to mi się strasznie podoba jest trener z wizją i konsekwetnie ją wpaja chłopakom. Grają fajnie i szybko przede wszystkim z pomysłem a nie laga do przodu i może coś się uda. Na dużej imrpezie takie granie na "może się uda" najczęsciej kończy się 4 miejsce w grupie i biletem do domu.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janiama Jestem innego zdania za Beenhakkera mieliśmy grajków jakich mieliśmy a mimo to graliśmy jak równy z równym przeciwko Portugali. I nie graliśmy długiej do przodu/boku czy po autach. Tylko graliśmy w piłkę.

konto usunięte

0

@fart Na Euro juz tak nie było jak pamiętam.

0

@Janiama Pełna zgoda to prawda, ale nie kopaliśmy się po czole jak obecnie. Zobaczysz gdzie będziemy jak się Lewy skończy i to dopiero będzie wyzwanie bo na kogo będą wrzutki?

0

@Janiama Praca Roberto Martineza (przyszłego trenera FCB) owocuje i widać jego rękę w tym zespole ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?