La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

konto usunięte

1

Ocena J.Brzęczka,wad i zalet reprezentacji przez byłych świetnych piłkarzy,trenerów i media świadczą o wielkiej trosce,ale mam wrażenie,że są to także niespełnione marzenia o coachingu.Bardzo dobrze opracowana przez trenera taktyka i dyscyplina gry drużyny dała nam zwycięstwo nad przeciętnym Izraelem .Błysneło światełko w długim tunelu i mam nadzieję,że będzie to impuls do bardziej aktywnego treningu aby umiejętności pozwoliły marzyć o sukcesie na Mistrzostwach Europy.

5

@kenneth99 Przeciętną drużyną? Przecież to cieniasy. Przez 60 minut meczu nie oddali żadnego strzału na naszą bramkę. Sorry, ale dla mnie nic nie błysnęło przez te eliminacje. Na tle takich tak śmiesznych rywali wyjście z grupy z 1 miejsca było obowiązkiem. Ta kadra to zlepek indywidualności, drużyny nie ma. Przyjdzie turniej, na którym nie zagra Łotwa, Izrael i Macedonia. W grupie dostaniemy mocnego przeciwnika i wtedy zobaczymy, na co stać tę kadrę.

0

@kenneth99 dla nas mecz z Austria 0:0 byl jako takim odzwierciedleniem Euro

konto usunięte

1

@kenneth99 Hahah o czym ty bełkoczesz :D Wyjscie z tej grupy było obowiązkiem ,bo żadnego klasowego rywala w niej nie było. Jakby nie wyszli rownie dobrze mogliby ta kadre rozwiazać.
Kolejne euro to bedzie zwykła podroba nawet tego co było 4 lata temu ,a już nie mówie mówiac co 8 czy 12 lat temu.
W tej reprezentacji nie widac żadnego pomysłu, a w dużej mierze decyduje przypadek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?