La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1711 Culés

0

Do której grupy chcielibyście żeby trafiła Polska na euro? Ja liczę na grupę C z Holandia lub grupa D z Anglia. Dawno z nimi nie graliśmy

0

@voetballer A co tak specyficznie, nie mogłaby być grupa B z Holandią?

0

@CatalanVeBFCB Nie bo gospodarze są już przydzieleni do grup. Tak więc Holandia zagra w Grupie C, a Anglia w D

0

@voetballer Ano, zapomniałem o tym, że turniej będzie rozstrzelony na wiele państw.

konto usunięte

0

@voetballer z Holandią to najlepiej byłoby zagrać w finale.

0

@Kompletny zawsze można zagrać dwa razy i w grupie i w finale;)

konto usunięte

0

@voetballer niby tak, ale jest dużo drużyn z którymi warto zagrać. I nie ma co ryzykować, że łatwiej będzie im nas rozszyfrować w finale (bo Brzęczek da radę bez wcześniejszego meczu).

1

@Kompletny w sumie ma to sens xd

konto usunięte

1

@voetballer w przeciwieństwie do Euro 2020 i tych wszystkich gospodarzy, baraży i podziału na grupy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?