La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

0

Smart co zj***bał koncówkę Celtom to ja nie mam pytań. 17 sekund do końca mam piłkę po zbiórce i co robie pcham się pod kosz. Gdzie jest 3 wyższych o głowę zawodników Sactown. ehhh.. Hield dzisiaj kozak 7/12 za 3.

konto usunięte

0

@fart Nie widziałem meczu, ale nie spodziewałem się takiego wyniku.

0

@student97r Mecz mega słaby cięzko się to oglądało i tak jak napisałem Hield dzisiaj absolutnie kozak. Celtics chyba wreszcie czują w kościach podróż po Kalifornii. Ale widziałem, że Cavs nie dali rady 76. momentami przegrywali różnicą 30 pkt.

konto usunięte

1

@fart Kiedyś porażka musiała przyjść. I tak mają świetny początek.
Śledziłem mecz Cavs i przeplatałem to czytaniem, ale słabo zagrali. Zupełnie inaczej niż w meczu w Filadelfii. Pokazują, że potrafią zagrać fantastycznie, ale z drugiej strony nie można od nich wymagać, że będą wygrywać z takimi drużynami. :)

2

@student97r No właśnie w pierwszysm spotkaniu bardzo się postawili i grali bardzo fajnie liczyłem po cichu, że wykorzystają słabą formę 76. Zgadzam się porażka Celtów i tak by przyszła, ale takie przegrane mecze na styku bolą najbardziej. ;)

konto usunięte

1

@fart Zgadzam się. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?