- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2510 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2510 Culés
11
Dobra już bez całego bulszitu o pluciu na klub i tak dalej. Nie wiem czy akurat Barca potrzebuje zawodnika, który wcześniej zamienił topowy klub i ligę na średnią Ligue 1 bo chciał sobie na luzie pokiwać słabszych obrońców i zarobić dobry szmal. W 2008' Guardiola przeprowadził rewolucję w kadrze od sprzedania najbardziej napasionych i leniwych graczy. Czy kolejny tłusty kot powinien trafić do zespołu, który ma problemy z motywacją i ambicją? Tak samo zastanawia mnie czy jest sens reaktywowania MSN po latach z Suarezem i Messim, którzy za parę miesięcy skończą 33 lata. Komercyjnie będzie szał. Koszuleczki sprzedadzą się jak ciepłe bułeczki, a Bartomeu będzie mógł liczyć kasę i zacierać rączki, ale sportowo średni to widzę. Wiadomo, że Neymar gra w piłkę całkiem nieźle, ale mam wrażenie, że jest coraz bardziej celebrytą niż piłkarzem.
1
@Ratamahatta Jako Celebryta nadal da więcej od Dembele :x
0
@Ratamahatta On też już chyba nie ma aż takiego parcia na futbol.Do tego te kontuzje go meczą niemiłosiernie.
1
@Hushovt to akurat nie podlega dyskusji
1
@Ratamahatta temat-rzeka, jest dużo za i przeciw, począwszy od finansów po kwestie sportowe. Nie dowiemy się czy to by było dobre dopóki do tego nie dojdzie.
0
@Ratamahatta będę powtarzał do znudzenia, nam nie potrzeba żadnych Neymarów, w pierwszej kolejności potrzebna jest wywiezienie na taczkach zarządu, trenera, a później tego całego bałaganu którego narobili, czyli Coutinho, Dembele, Griezz, podziękować wiekowemu Busiemu i Suarezowi i przywrócenie dawnego charakteru tego klubu. Nad transferami trzeba zastanowić się później, chociaż Neymar to moim zdaniem nie jest odpowiedni kandydat, na miejscu nowego zarządu nie szedłbym w wielomilionowe transfery, w dzisiejszych czasach nie ma piłkarzy, na których warto bezwarunkowo płacić niebotyczne sumy, bo może być jak z naszymi orłami czy innymi Joviciami i Hazardami... Sterling i Mbappe i tak do nas nie przyjdą, a to jedyni gwaranci jakości.