La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

konto usunięte

0

Italia to faworyt do zwycięstwa w mistrzostwach Europy.

konto usunięte

4

@Chwytliwy Bez przesady, grupa słabsza od naszej moim zdaniem

0

@Chwytliwy
Odpadają jak tylko trafią na Niemców, Belgów, Hiszpanów czy nawet Holendrów ;)

0

@Chwytliwy bez przesady, do trójki jak najbardziej, ale Anglia i Francja moim zdaniem są mocniejsze.

0

@Chwytliwy i Belgia...

konto usunięte

0

@Nieznajomy Belgia też

konto usunięte

0

@Janiama oczywiście, mają taką grupę piłkarzy i tak dobrego selekcjonera że mogę na spokojnie pisać że są faworytami, do tego wszystkie spotkania wygrali, to robi ogromne wrażenie, i ostatnie 2 euro mieli bardzo udane.

konto usunięte

0

@Kubix93 Hiszpanie ostatnio odpadli z Włochami, to wiesz.

konto usunięte

2

@Chwytliwy Dla mnie żaden wielki faworyt. Grupa dobrych piłkarzy ale bez światowej gwiazdy. Brakuje im piłkarzy typu Sterling, Kane, Hazard, KDB, Mbappe czy Griezmann. Mogę się założyć że do półfinału nie dojdą.

konto usunięte

0

@Janiama Dla mnie faworyt patrząc na to jak grają ostatnio w Euro, poza tym Portugalia nie była faworytem, bo nie była, a Euro wygrała.

Bonucci to piłkarz światowej klasy,tak samo jak obecnie Jorginho.

konto usunięte

2

@Chwytliwy Masz prawo tak uważać a ja mam prawo uważać inaczej i tak uważam. A że piłka jest nieprzewidywalna zwłaszcza obecnie to wszystko jest możliwe. Na ten moment lepszym zespołem są Belgowie, Francuzi, Anglicy i mimo wszystko Hiszpanie. Na podobnym poziomie jest Portugalia, Holandia i na pewno Niemcy. Bardzo ciekawy zespół ma Ukraina ale też Polska i Chorwacja. Ciężko wytypować faworyta przy tak wyrównanej stawce.

konto usunięte

2

@Janiama i dobrze, przynajmniej Euro fajnie się szykuje,nawet taka Szwajcaria może namieszać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?