La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

konto usunięte

6

Badzmy szczerzy po losowaniu z takiej grupy awans był obowiazkiem. Wygrali super ,ale ja dalej nie wiem jaki ta kadra ma pomysł na gre. Zero schematów jakis automatyzmów.
Patrzac na inne reprezentacje jesli wyjdziemy z grupy bedzie juz to duzym sukcesem na euro .Na nic wiecej nie licze

0

@MarioVeB! Czasami zdarzają się przebłyski, ale ogólnie gra to jeden wielki chaos.

3

@MarioVeB! Przydały by się sparingi z taką Anglią/Chorwacją czy nawet Rosją.

0

@Encore Wreszcie z jakąś lepszą ekipą, na tle której będziemy mogli się sprawdzić.

konto usunięte

0

@Encore Znając życie bedzie sparing z kims z afryki :D albo sasiad typu Czechy ,Słowacja

0

@MarioVeB! Z takimi zespołami jakie mieliśmy w grupie to powinniśmy wygrywać i to wysoko a tymczasem każdy się ekscytuje że wygraliśmy z Łotwą, Słowenią czy Izrealem xD Fakty są takie że bez Lewandowskiego ten zespół nie istnieje a mało tego nie ma przyszłości. Wypadnie Glik i kto ma grać? Wypadnie Grosicki i kto go zastąpi? Spójrzmy na takie ekipy jak Francja czy Anglia gdzie tak na prawdę na każdą pozycje jest jakaś alternatywa a średnia wieku wynosi ponad 24 lata. U nas średnia wieku wynosi ponad 27 lat i warto wspomnieć że to ci najstarsi piłkarze są tymi najlepszymi. W naszej grupie tak na prawdę jedynie Austria była jakimś poważnym rywalem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?