La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2411 Culés

0

Decyzja Tottenhamu Hotspur może być zaskakująca, ale pamiętajmy o kilku rzeczach.
1. Mauricio Pochettino przychodził do drużyny, którą trzeba było zbudować i miał powstać zespół, który zagra w finale Ligi Mistrzów. "Koguty" trafiły do piłkarskiej elity.
2. Zmieniły się nastroje w klubie i szatnia zaczęła czuć się mocniejsza.

Dlaczego Mourinho? Bo to człowiek, który ma silną osobowością, sukcesy i mentalność zwycięzcy. A piłkarze Tottenhamu Hotspur chcą osiągać sukcesy i tutaj Portugalczyk idealnie się komponuje. Myślę, że kto jak kto, ale on będzie potrafił się z nimi porozumieć, biorąc pod uwagę ilu zawodników marzy o sukcesach. Lloris, Vertonghen, Alderweireld, Rose czy Sissoko mają ostatnie lata na sukcesy. Kane, Eriksen, Son są w kwiecie wieku i muszą zdobywać tytuły, aby mentalnie się bardziej zbudować.

Zatrudnienie Mourinho to sygnał, że klub jest na innym etapie. Już nie Pochettino, AVB, Ramos czy Redkanpp, którzy budowali zespół. Teraz trener jak Mourinho, który przychodził do takich drużyn jak Real Madryt, Intery Mediolan, drugie podejście w Chelsea, czyli do zespołów, które mają zawodników, aby mieć sukcesy tu i teraz.

Daniel Levy daje sygnał. Chcemy sukcesów. Dlatego bierzemy człowieka, który lubi gotowe produkty, aby wyciągnąć z nich maksa. Potem będą problemy, bo tak już jest z Mourinho.

1

@Sawik_10 A za 3 lata zostawi u nich taki burdel że kolejne 5 będą to sprzątać :V

0

@Sawik_10 no i pamietamy te wilkie sukcesy z realu, chelsea i united :D

0

@Striker
Bardzo prawdopodobne. Ale Daniel Levy nie jest głupi. On opchnie większość zawodników, którzy po hype'ie z Mourinho będą znacznie droższi niż obecnie.

1

@Czarny19
100 punktów w La Liga i mistrzostwo. Pamiętajmy, że Mourinho mierzył się z najlepszą drużyną w historii, czyli z Barceloną. I robił to jak równy z równym :)
Skład United to śmiech na sali. Z kolei z Chelsea zdobył mistrzostwo Anglii.

konto usunięte

0

@Sawik_10 o czekałem na ciebie ciągle pamietam twoje gadania o trofeach Totenhamu :D kolejny rok mija chyba już 4 :v

0

@Sawik_10 A miałem Cb zapytac właśnie o to bo pamiętałem że jestes fanem Spurs :v

0

@MarioVeB!
W tamtym sezonie był finał Ligi Mistrzów. Jest bliżej niż dalej :) Spokojnie. Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym jak kończą a nie zaczynają :D

0

@Encore
Z mentalnego punktu widzenia jestem zadowolony. Pochettino nie ma doświadczenia z prowadzeniem zawodników o takich możliwościach piłkarskich. I ten sam problem ma Diego Simeone, który nie wygrał Ligi Mistrzów. To są trenerzy, którzy potrafią budować wielkie zespoły, ale niekoniecznie odnosić wielkie sukcesy. Diego zdobył mistrzostwo, ale mógł osiągnąć znacznie więcej.

0

@Sawik_10 "To są trenerzy, którzy potrafią budować wielkie zespoły, ale niekoniecznie odnosić wielkie sukcesy." Dawno nie czytałem większej głupoty. Simeone nie wygrał LM bo nie było VARu. Także zabrakło mu szczęścia i sprawiedliwości po prostu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?