- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2193 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2193 Culés
18
Śmiać się z Mauricio Pochettino, że nie wygrywał im puchrów czy tytułów, kiedy gościu wyciągnął ich na top bez możliwości wydawania setek milionów jak pozostałe kluby z czołówki, to naprawdę słabe...
"Since Pochettino's arrival at Tottenham in 2014, Sky Sports reports that Spurs have spent £254million in transfer fees while receiving £225m to leave a net spend of £29m.
Spurs' net spending pales in comparison to the rest of the big six Premier League clubs: Manchester City (£518m), Manchester United (£466m), Arsenal (£225m), Chelsea (£200m) and Liverpool (£183m) have all overspent Spurs by at least £100m."
A teraz wszyscy prześmiewcy niech się zastanowią, gdzie byłaby Barca gdyby wydała tyle samo co Tottenham pod wodzą Mauricio?
Dla porównania warto spojrzeć na tę kwotę
"Barcelona have spent over €1 billion since 2014-15 after Antoine Griezmann move'
1
@Pilka_jest_okragla Chcesz powiedzieć że nasz bilans transferowy wynosi miliard euro na minusie? Bo z tego co rozumiem kwoty podane w przypadku klubów angielskich to właśnie bilans a nie suma wydana.
E: no chyba że po prostu chcesz porównać 300 mln wydane przez Tottenham do miliarda przez nas. No faktycznie jest to bardzo duża różnica, ale popatrzmy jakie sukcesy odnieśliśmy w tym czasie, a jakie Totki.
7
@Pilka_jest_okragla gdybyśmy np. nie kupili Coutinho, Dembele i Griezmanna to na razie byśmy za bardzo tego nie odczuli, trochę punktów mnie w lidze i może brak Superpucharu. Co nie zmienia faktu, że umniejszanie Pochowi przez brak trofeów to idiotyzm.