La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1035 Culés

0

Mam szybkie pytanie koledzy, sasiad zalał mi pół mieszkania, jutro lece do spółdzielni a sasiad do ubezpieczalni, dlugo sie czeka w obu przypadkach na rzeczoznawce czy kogos w tym rodzaju ?

Mial ktos podobna akcje ? xd

5

@ronni37 Teraz to jak na polskiego somsiada przystało, wiertło 25mm przez sufit na wylot, szlauf przez dziurę i lejesz mu tam ostrym ciśnieniem pod sam korek w ramach odwetu :D

konto usunięte

1

@ronni37 Niestety prawidłowa odpowiedź brzmi: to zależy.
Dwa razy miałem taką "przyjemność". Raz wystarczyły same zdjęcia, a za drugim to była kwestia 2-3 dni, ale to był weekend.

konto usunięte

1

@ronni37 Trzeba czkekać, co powie ubezpieczyciel. Jednocześnie zahamować dalsze rozprzestrzenianie się szkody, ale też nie zaczynać jej naprawiania, zanim rzeczoznawca się nie pojawi. Czasem przy mniejszych szkodach załatwiają na telefon - proponują jakąś tam kwotę i podejmujesz decyzję, czy się zgadzasz, czy chcesz oględziny. Oczywiście pod warunkiem, że sąsiad posiada ubezpieczenie OC w życiu prywatnym (jest w większości ubezpieczeń mieszkań) oraz że odpowiedzialność spoczywa po jego stronie. Jeśli natomiast to wina spółdzielni, to ona wówczas musi naprawić szkodę (ona też ma swoje ubezpieczenie OC).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?