La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

0

Niby wprowadzili te przeliczniki wiatru/belek itp. żeby było sprawiedliwie. Mimo to nadal są duże kontrowersje. Mnie jednak denerwuje inna sprawa, która moi zdaniem może mieć dość duży wpływ, czyli sędziowie. Bez sensu jest to, że oceniają skoki sędziowie z krajów, z których pochodzi skoczek. Przykład: przed chwilą skakał Żyła, ocena od polskiego sędziego - 18,5, od Niemca - 17. Półtora punktu różnicy, to bardzo dużo. Według mnie Polak mocno zawyżył, a Niemiec delikatnie zaniżył. Te 17,5 było by ok.
Co uważacie?

konto usunięte

1

@mrboom Dlatego też, brane pod uwagę są tylko trzy noty, aby chociażz trochę obniżyc te celowe zawyżanie/zaniżanie. Nigdy nie będzie do końca sprawiedliwie, ale te odrzucanie skrajnych not, chociaż trochę to rekompensuje.

0

Niby tak, ale z tych pozostałych 3 not, niech dwie będą takie same, a jedna pół punktu niższa i już jesteś w plecy 0,5 pkt, a ile było konkursów, gdzie się przegrywało o 0,1? :D
Nawet turniej 4 skoczni raz miał dwóch triumfatorów

ogólnie mi chodzi, że takie perfidne zawyżanie/zaniżanie na takim poziomie jest mega słabe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?