La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1092 Culés

1

Na temat najeżdżania na trenera w sprawie JC Todibo.Bądzcie obiektywni,EV nie jest ani trenerem z okręgówki ani winien za wszystko co wam się nie podoba.Dla mnie opcja sprzedaży do Bayeru z opcją odkupu to jest super rozwiązanie.JC rywalizuje o miejsce z Araujo który też nie jest palcem robiony.Todibo ma wielki potencjał ale też widoczne gołym okiem problemy który go dyskwalifikują z bycia stoperem nawet numer 3.Jak w Bayerze się wyrobi na taką bestię na którą się zapowiada to się aktywuje klauzulę.Póki co Araujo jest bardziej gotowy na grę w pierwszym zespole niż on i tyle w temacie.Jeśli Todibo kupiliśmy za 1mln,odsprzedamy za 10 mln a odkupimy za 40 mln kiedy będzie zawodnikiem klasy światowej to będzie przecież fantastyczny interes.

3

@Skaramuczi Nie, to jest beznadziejna interes, za 30 milionów z hakiem kupiliśmy Lengleta, już gotowego do rywalizacji, a tutaj mamy stopera właściwie za darmo, jeżeli go dobrze wprowadzimy(czego Ernesto nie potrafi), to oszczędzimy duże pieniądze i zyskamy świetnego zawodnika. Valverde już przy którymś już piłkarzu sobie po prostu wymyśla, że jest za słaby i sadza go na trybunach. Właśnie marnuje karierę kolejnemu chłopakowi. Ja nie wiem czy on się nadaje, ale głupotą jest nawet brak szansy wykazania się, a potem oddanie lekką ręką być może zawodnika z potencjałem na światowej klasy stopera.
Jakież to są "widoczne gołym okiem problemy, które go dyskwalifikują"?

0

@Bartek22 jak go ma wyprowadzić jak koleś po 45 minutach wygląda jakby przebiegł maraton.Temu też jest EV winny ?
rozumiem że EV ma wiele wad ale winić go za to to jest jakiś lunatyzm.

3

@Skaramuczi Nie, nie wygląda tak po 45 minutach. Jak już to po 75.
Rozumiem, że jak raz złapał skurcze, to zamiast rozwiązać problem, należy go wypieprzyć na trybuny na resztę sezonu? Jeśli ma takie wielkie braki w tym aspekcie to po co w ogóle on trenuje z pierwszym zespołem skoro i tak nigdy nie zagra? No właśnie. Po coś jednak trenuje, ale na pewno nie po to, żeby przesiedzieć na dupie cały sezon. EV to sabotażysta. Myśli tylko o tym co tu i teraz, a żeby dać kilka szans chłopakowi i zobaczyć, może akurat przygotuje następnemu trenerowi świetnego stopera? Nie, po co.

0

@Bartek22 nie raz bo nigdy nie wyglądał lepiej,nawet w towarzyskich.
czemu ma grać on a nie Araujo skoro tamten też jest świetnie zapowiadającym się zawodnikiem który na dodatek nie ma żadnych problemów z graniem 90 minut.

0

@Skaramuczi Nie mam nic przeciwko, niech gra lepszy, tyle, że u EV nie gra zaden, więc nie wiem o co chodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?