La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

konto usunięte

4

Dzisiejsze podium było dla Kamila Stocha 67 w karierze. Aktualnie jest to ósmy wynik w historii tej dyscypliny.

Na czele niezmiennie znajduje się Janne Ahonen, który dokonał tego 108 razy. Kolejne miejsca zajmują Małysz (92), Schlierenzauer (88), Ammann (80), Morgenstern (76), Nykanen (76), Weissflog (73) i wspomniany Kamil Stoch (67).

Z tego grona jedynie Schlierenzauer, Ammann i Stoch mają szanse na poprawienie swojego wyniku.

Myślę, że przy dobrych wiatrach (dosłownie i w przenośni), Kamil może łyknąć Weissfloga w tym sezonie. Chociaż i to wydaje się trudnym zadaniem. Sześć to i mało i dużo. Co do Nykanena, jest to możliwe, ale będzie bardzo trudne. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że w swoim rekordowym sezonie 2017/2018, Kamil był na podium - 13 razy, a do Matiego jednak brakuje 9 podiów.

Wiele zależy od formy, ale i planów Kamila Stocha. Nie wiadomo, jak długo będzie chciał być w tym sporcie. Nie wiadomo, jak ze zdrowiem. Nie wiadomo, jak potoczy mu się kariera. Myślę jednak, że te 80 może stuknąć. 13 miejsc na podium to nawet przy czterech w jednym sezonie, daje około 3 lata (w poprzednim sezonie Kamil był na podium 9 razy). Trudno jednak określić, ile ma zamiar jeszcze skakać.

0

@NeroTFP Janne jeszcze swój dorobek poprawi :P

konto usunięte

1

@tadzik447 Jak czwarty czy piąty raz wróci, to czemu nie. Póki co, oficjalnie karierę zakończył. :)

1

@NeroTFP Na trzy tygodnie przed inauguracją PŚ w Wiśle, Ahonen oficjalnie ogłosił swoją decyzję. - Nigdy jednak nie przestanę skakać. Nadal będę czerpał z tego przyjemność, jeśli tylko będę miał na to ochotę. Mogę natomiast potwierdzić, że nie wystąpię już w żadnych zawodach - stwierdził w rozmowie z fińskimi mediami.
Jednak nic z tego :D

konto usunięte

3

@tadzik447 Oj tam, oj tam.
- Janne, głupia sprawa, brakuje nam czwartego do drużyny.
- Dobra, przyjdę.

3

@NeroTFP szkoda tego co stało się ze Schlierenzauerem. W topowej formie był według mnie najlepszy w historii, tylko jak szybko wypalił tak szybko zgasł

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?