- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1285 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
draxidox
15
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1285 Culés
3
Boniek jest smieszny z tym jego tekstem o Kitellu. Mając okazje by tak klasowy piłkarz grał w kadrze. Jakos problemu gdy jakieś romanczuki dostały paszport to nie robił ,a z takiego zawodnika rezygnowac? przeciez on obecnie zjada każdego pomocnika w reprezentacji. Ma drybling ,ciąg na bramke i jest obunożny. Przeciez to Brzeczkowi daje wiele mozliwości w ustawieniu drużyny.
Tym bardziej, że środek pomocy to w Polsce jedna wielka bieda, bo nie lepiej takie drewana jak Góralski itd powyływac co mają wicej szczescia niż rozumu przy lepszym sędzi by osłabiali drużyne.
https://www.transfermarkt.pl/sonny-kittel/profil/spieler/78950
0
@MarioVeB! Jakby był Kittel to musielibyśmy rezygnować z Zielińskiego, nie ma co się denerwować o jednego zawodnika który ciekawe czy nam by tak rzeczywiście pomógł, już były tutaj Boenische itp i to niezbyt wypaliło.
3
@Chwytliwy Kettel potrafi grac też na obu skrzydłach to jest universalny piłkarz.
0
@MarioVeB! Dokładnie. Jak to usłyszałem to od razu pomyślałem o tym Romańczuku. Piłkarz dużo gorzy a jakoś problemu nie było. Boniek to jest hipokryta i chyba jeszcze bardziej irytuje niż Lato
0
@MarioVeB! A co Boniek o nim powiedział?
1
@Witekk10 "Nie ma tematu, nie traćmy czasu. Jak zostałem prezesem w 2012 roku, powiedziałem, co zrobimy, a czego nie. I mogę powtórzyć - jeśli chodzi o wszystkie reprezentacje Polski - to my gramy Polakami. Nie dotyczy to tych, którzy już są w kadrze. Nie chcemy za to zawodników, którzy chcą być Polakami tylko dlatego, bo jedziemy na jakąś imprezę."
0
@MarioVeB! No dobrze, ale najwięcej czasu boiskowego spędza jednak jako ofensywny pomocnik, ja nie wiem czy to by dało radę z Piotrkiem, dolicz że rośnie nam ten Szymański, choć z drugiej strony od biedy wsadzić go na te lewe skrzydło można by było, bo Grosicki już nie ten piłkarz, a Frankowski jest słaby.
1
@Witekk10 https://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacje/zbigniew-boniek-nie-chce-aby-sonny-kittel-gral-dla-polski-or-euro-2020/gdb0pep?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport
1
@MarioVeB! A najlepsze jest to w jakim świetle tą wypowiedzią stawia Brzęczka. Wychodzi na to że on nie ma nic do powiedzenia
0
@MarioVeB! Gość mający 26 lat grający w 2 Bundeslidze który przypomniał sobie o korzeniach nazywany " klasowym " piłkarzem?... Toż to podrzędny kopacz piłki o którym nie potrzebnie jest pisane COKOLWIEK... Mamy duzo lepszych, rodowitych Polaków grających lub mogących grać w kadrze.
Akurat w 100% popieram Bońka w tym co powiedział.
2
@FC1899Barca Gdzie ci lepsi? xD
0
@FC1899Barca Ah tak jak myślałem nie wymienisz tych niby lepszych xD
1
@FC1899Barca Kettel o paszport stara się juz od dobrych 2 lat wiec to nie jest jego widzimisie. Wymieniaj tych lepszych ofensywnych pomocników którzy nie boja sie ryzyka