La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

4

Moim zdaniem Ernesto Valverde powinien na ten arcyważny mecz desygnować sprawdzoną linię pomocy. Busquets, Rakitic, Vidal. Ogromne doświadczenie przemówiłoby na boisku. Zobaczymy wieczorem, co wymyśli Txingurri.

12

@AlvaroHanso Grunt żeby była równowaga w środku pola tak jak z Liverpoolem na Anfield :D

1

@AlvaroHanso Nasi wojownicy, słynne trio w pomocy VBR do boju.
Mam nadzieję że Ernesto pokaże wszystkim niedowiarkom że jest wielkim trenerem! Vamos Ernesto!
VeB! Po zwycięstwo i pierwsze miejsce w grupie ;)

5

@kamilo0066 Anfield to składowa wielu czynników. Napisałem już o tym wiele. Dzisiaj natomiast trzeba na spokojnie. Trzeba wyczekać, wygłuszyć Borussie. Wprowadzić ją w senność. Piłka powinna krążyć między obroną i pomocą. Podanie, podanie, podanie i podanie. Potem zryw, pim-pam i sytuacja bramkowa. Busquets, Rakitic i Vidal grali we wielu takich spotkaniach. Są gotowi.

5

@AlvaroHanso hahahaha, dobry żart :D Masz więcej? ;)

2

@AlvaroHanso "Trzeba wyczekać, wygłuszyć Borussie. Wprowadzić ją w senność."
Żebyśmy sami nie przysnęli i nie dostali 2 bramek z tego wyczekania :D.

0

@AlvaroHanso A na lewe skrzydło kto? Bo chyba nie bezbarwny Griezmann. W sumie wybór jest między Dembele, Griezmannem, Fatim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?