La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1207 Culés

konto usunięte

1

Pierwsza połowa - super, ok 15 min drugiej - bardzo dobre. Reszta... no niestety "styl" Valdka.

0

@pomi11 A, a kto był trenerem przez pierwsze 60 minut? :D

0

@pomi11 zmęczenie presing valdka błąd był taki że ostatnią zmiane mógł zrobić wcześniej sby dać impuls.Plan się zwalił przez Dembele

konto usunięte

0

@Bykunn
Ale właśnie o to mi chodzi. Valverde taki styl obrał, że grają dobrze, a jak prowadzą 2:0 lub wyżej to tryb ekonomia włącza.
Jednak to, do czego piję najbardziej, to to, że ten tryb nie daje pełnego odpoczynku, bo przeciwnik robi groźne sytuacje, co może się przerodzić w gola i nerwówkę. I tu jest największy zarzut.EDIT< no i przez tę nerwówkę, czasami drużyna więcej traci sił niż odpoczywa >. Odkąd Valverde jest trenerem, włącza ten "tryb", i zawsze albo prawie(ok 80%), drużyna traci kontrolę nad spotkaniem.
I wydaje mi się, że ten tryb przenosi się na inne mecze bez zamiaru, jak rewanże z Romą czy Liverpoolem(chociaż to bardziej teoria spiskowa).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?