- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1385 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1385 Culés
3
Atak reprezentacji Argentyny zaczyna nabierać fajnego kształtu. Dybala(Aguero)-Lautaro-Messi. Całkiem fajnie to wygląda w klubach, a już na zgrupowaniu reprezentacji było u chłopaków widać feeling.
0
@Kubix93 gorzej ze tam dalej brakuje niektorych / wielu ogniw w innych formacjach. Atak ARG na papierze od lat byl mocny / bardzo mocny.
0
@mekston
Ten atak właśnie był mocny tylko na papierze, a teraz w końcu Lautaro czy Dybala dają coś od siebie. Oczywiście to wszystko póki co w meczach towarzyskich, ale jednak. Cała Argentyna tak naprawdę wygląda ostatnio całkiem dobrze.
0
@mekston Argentyna na Mundialu w 2014 zdobyła srebro tylko dzięki obronie....atak nie istniał. I tak na wszystkich imprezach
0
@FCB24 nie tylko dzieki obronie - zdobyla na co zlozylo sie co najmniej kilka czynnikow:
1) w grupie kapitalny Messi - 4 bramki a jednak stracili 3 gole w grupie wiec az tak rozowo z obrona nie bylo.
2) jakosc grupy - nie byla wysokich lotow
3) dobra drabinka
4) turniej w ameryce pld - to zawsze pewien handicup dla zespolow z kontynentu - historia pokazuje pewne atuty z tym zwiazane
5) sporo szczescia - bo zarowno ze Szwajcaria jak i Holandia spokojnie moglo sie potoczyc w obie strony, tylko mecz z Belgia mozna okreslic jako pod kontrola (od 1-0 Belgowie prawie nic nie stworzyli). Mecze 1/8 i 1/2 konczyly sie w dogrywce i karnych ale w tej dogrywce oj Szwajcaria tez mogla do karnych doprowadzic
0
@Kubix93 wyglada lepiej niz przez ostatnie 2 lata. Od 1/2 z Brazylia w CA wyglada to lepiej ale ogolnie duzy ich problem to wciaz pomoc i jednak dziury w obronie.