La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

konto usunięte

0

Dzisiaj w NBA sporo meczów. O 1 Boston Celtics - Brooklyn Nets (niestety bez Irvinga). Jednak najgłośniejszym spotkaniem jest chyba New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers (3:30). Anthony Davis pierwszy raz wraca do miasta w stanie Luizjana w innych barwach. Dodatkowo w dzisiejszym meczu LeBron James może osiągnąć 33000 punktów (potrzebuje 21 do osiągnięcia tej granicy). :)

1

@student97r Nie ma Irvinga to nie będę się meczył i odpuszczam ale LAL może z jedną połowe :v

konto usunięte

0

@Encore Ja obejrzę Cavaliers, ale Lakers raczej nie dam rady. :)

0

@student97r Boston z Nets w piatek o 18 czy coś pomyliłem ? :d

0

@student97r kiedyś się interesowałem NBA, ale od kilku lat jakoś przestałem śledzić te rozgrywki, chyba do momentu kiedy Lebron odszedł z Miami Heat, a widzę, że masz dużą wiedzę na ten temat. Mógłbyś mi napisać, jakie drużyny teraz górują? Jacy zawodnicy najlepiej się spisują?

konto usunięte

2

@Encore Nic nie pomyliłeś. W nocy nie będzie wtedy meczów ze względu na Święto Dziękczynienia. :)
@neymarjr_143 Z tą wiedzą to bym nie przesadzał. :) Na chwilę obecną bardzo mocne są drużyny z Los Angeles (Lakers i Clippers). Denver Nuggets i Houston Rockets mogą powalczyć o coś więcej w play offach. Ze wschodu świetni są Milwaukee Bucks i Boston Celtics. Dużym zaskoczeniem są Toronto Raptors, którzy bez Leonarda radzą sobie bardzo dobrze i Miami Heat, którzy z Butlerem również grają świetnie. Dodatkowo Philadelphia 76ers, która w play offach na pewno będzie walczyć o finał NBA. :) Co do zawodników wymieniłbym 4: LeBron James, Giannis Antetokounmpo, James Harden i Luka Doncić. :)

1

@student97r lata mijają a Lebron wciąż na szczycie, to mnie cieszy, dzięki bardzo :)

konto usunięte

1

@neymarjr_143 Dodałbym jeszcze Dallas Mavericks, ale nie wiem czy wytrzymają cały sezon i czy są w stanie namieszać w play offach.
LeBrona też bardzo lubię. Myślę, że jeszcze pogra na wysokim poziomie jakiś czas. :)

0

@student97r LeBron dopiero w PO odpali swoją maszynę.Teraz po prostu gra na swoim poziomie :p

konto usunięte

0

@Encore Zobaczymy czy będzie musiał robić takie rzeczy jak w Cavaliers. :) Mówiło się, że James odpada dopiero w play offach. Teraz najważniejsze dla niego, żeby kontuzji nie złapał. Ogólnie życzę wszystkim zawodnikom, żeby kontuzje ich omijały. Chcę widzieć starcia najlepszych. Oby za rok od początku do końca tak było. :)

0

@student97r No tych kontuzji w tym sezonie już za dużo.Wiesz może kiedy wraca Oladipo?

konto usunięte

0

@Encore O nim zapomniałem, nie wiem jakim cudem. :( Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale jeszcze kiedyś mówiło się, że w okolicach grudnia może wrócić.

0

@student97r On sobie to zrobił w styczniu... i teraz dopiero wraca.Masakra.

konto usunięte

0

@Encore Bez niego też sobie radzą dobrze. :) Może z nim zaskoczą.

0

@student97r Ekipe mają ciekawą ale i tak chyba tylko na 1 albo max 2 runde PO.

konto usunięte

0

@Encore No na więcej raczej nie mają szans, ale kto wie. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?