La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

30

Co do Firpo to muszę przyznać, że całkiem spoko LO wyrwaliśmy za paczkę Chipsów, gdyby chłopak jeszcze się trochę poprawił w ofensywie to był by godny konkurent dla Alby.

7

@Coutinho007 Żeby się poprawić w ofensywie i złapać automatyzmy musi grać. Za chwilę wróci Alba, więc Junior za dużo nie pobiega po murawie.

11

@AlvaroHanso Nie wiadomo kiedy wróci ale generalnie to Alba też nie jest tym Albą z poprzedniego sezonu w dodatku ostatnio trapić zaczynają go urazy niestety :/ Wolał bym żeby to była normalną rywalizacja a nie Alba gra wszystko tylko za nazwisko a poziomu nie pokazuje lepszego.

3

@Coutinho007 Też bym tak chciał jednak już trochę znam te realia i najprawdopodbniej będzie tak jak napisałeś czyli Junior będzie grał tylko jak Alba nie da rady.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?