La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1705 Culés

konto usunięte

1

Nasza gra w ataku pozycyjnym nadal wygląda kiepsko. Wczoraj dwie bramki strzelilismy po kontrach. Ale czego oczekiwać jeśli nasza 9 ma problem z przyjęciem piłki.

1

@FDJ Zostaw już Lusito :

konto usunięte

1

@Encore to jest fakt że Suarez potrafi pół meczu albo cały mecz grać jak amator l. Co z tego że później strzeli albo zaliczy prosta asystę jak nie gramy atakiem pozycyjnym bo ten ma problem z przyjęciem i podaniem piłki w każdy meczu. Głupia strata =kontra rywala i brak kontroli nad piłka co dla nas zawsze było kluczowe.
Jak Barca chce szanować piłkę to musi omijać swoja 9 bo wiadomo że podanie do Suareza jak konstruja akcje to ryzyko i mu nie podają.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@FDJ Musisz miec traume ,ale to dobrze .
260 meczów 186 bramek + 97 asyst

Vamos Barca Vamos Suarez :)) lewy do realu :v

0

@FDJ Suarez jest jednym z najbardziej chimerycznych zawodników. Toporny technicznie a jednocześnie potrafiący uderzyć na bramkę w sposób fenomenalny. Wkurza jego nieporadność,brak koncentracji ale wielokrotnie strzela bramki w newralgicznych meczach. Na 9 obecnie nie mamy nikogo lepszego.

konto usunięte

1

@Ogorinho1974 Lewy byłby lepszy choć niemożliwa opcja i za późno. Poza tym nie wiem czy inny zawodnik nawet o słabszych umiejętnościach ale z profesjonalnym podejściem nie byłby lepszy jeśli chodzi o wpływ na całą drużynę i jakośc gry zespołu. Tracimy na tym jaki on jest sporo a szczególnie w Lidze Mistrzów nam się to mocno odbiło.
@MarioVeB! Ignoruje Cię

0

@FDJ Pamiętasz zawodnika, który wiecznie miał pretensje o wszystko i do wszystkich ale swoje grał i dał dużo zespołowi? Dla mnie jest jedną z legend Barcelony.

konto usunięte

1

@Ogorinho1974 Suarez będzie legenda ale teraz na boisku nie gra pomnik tylko człowiek i trzeba wymagać. I za dokonania nie ma co go trzymać. Powinni dobrze przemyśleć co trzeba zrobić. Ronaldinho gdy miał spadek formy odszedł choć nadal swoje strzelał i asystowal. Henry i Villa gdy zaczęli grać za słabo odeszli. To samo powinno być z Suarezem. Kto by nie grał to i tak nas ratowalby Messi tak jak jest teraz.

konto usunięte

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?