- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
32 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
0
Jaka najlepsza gra samochodowa na ps4? ;)
0
@patrykzmc2000 na kierownicę czy na pada?
0
@tombard na kierownice ;)
Ale na pada tez można podać,nie obrazę się :)
1
@patrykzmc2000 Dirt Rally ale nie wiem czy rajdy się dla Ciebie łapią
0
@patrykzmc2000 Gran Tourismo Sport, Project Cars 1 i 2, Asseto Corsa, Dirt Rally i inne w klimacie rajdów - to bardziej symulatory. Jeszcze Driveclub ale już tylko na płycie kupisz. Wygaszają serwery do gry online.
Pograsz też w te gry na padzie ale to gry na kierownicę zdecydowanie.
Na pada to te wszystkie Need For Speedy ale to już od dawna padaka a nie gry wyścigowe :>
0
@patrykzmc2000 To zależy czy symulator czy Arcade, jeżeli Arcade to NFS 2015 ewentualnie Rivals na pada są spoko, symulatory to GT Sport i Project Cars albo coś pomiędzy to Drive Club.
0
@tombard Nie no 2015 i Rivals spoko są, w Heat i Pay Back nie grałem niestety :/ Natomiast jako tam Serii uważam, że najlepsze to U2 i MW 2005.
0
@Coutinho007 dla mnie MW 2005 też ale najlepsze były Need For Speed Shift i Shift 2. Ale to dlatego, że robiło je inne studio. Te które robiło i robi Project Cars.
0
@tombard Nie przepadam za symulatorami za bardzo. Problem Shiftów był takim właśnie, że były symulatorami i choć były podobno dobre to nie odniosły większego sukcesu właśnie przez to, że fani właśnie w serii NFS nie szukają symulatora a Arcade'a
0
@Coutinho007 zależy co kto lubi. Granie na kierownicy w arcade to porażka moim zdaniem. Pomijając już to, że mało który NFS ma obsługę kierownic co jest lekkim absurdem :>
0
@tombard Ja nigdy nie grałem w Arcade na kierownicy, chyba, że na automatach wiele lat temu w jakieś pixelowe wyścigi a tak tylko klawiatura i pad.