La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1068 Culés

0

Nie taki zły ten czarny piątek. Monitor kosztujący 2139 udało się kupić za 1799. Dodatkowo głośniki tez wpadły kilkadziesiąt złotych taniej. Zawsze coś. Nigdy się jakoś nie spinałem, bo nie miałem takiej potrzeby. Ale teraz robię upgrade sprzętu i liczyłem na jakieś ciekawe promocje i się okazało, że niektóre części rzeczywiście są całkiem spoko przecenione. Żałuje jedynie, że nie udało mi się kupić procesora Ryzen 7 3700x, który około 200 zł był przeceniony, spóźniłem się niestety.

Tak czy inaczej wydaje mi się, że dużo ludzi kupuje sporo różnych części, by potem sprzedawać drożej :D Byznesmeny.

0

@macio_944 pytanie tylko ile ten monitor kosztowal 2 tygodnie temu xD

konto usunięte

0

@macio_944 Tak to działa. Jak jest łatwa kasa do zarobienia i to legalnie, to ludzie korzystają ;)

1

@nammah
Tyle samo. Monitoruje ten monitor(hehe) od około miesiąca i zawsze kosztował w okolicach 2139 ;)

Dowód:
https://fakefriday.org/?s=BenQ+PD2700U

0

@macio_944 3700x na premierę kosztował 1399zl teraz tyle kosztuje po promocji

0

@Skaramuczi
Wszędzie kosztował w okolicach 1500 zł

https://fakefriday.org/?s=ryzen+3700x

0

@macio_944 nie prawda był wiele razy za 1399 sam miałem kupić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?