La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

46

Boszzzzz, ale z Wichniarka jest przygłup. Przeczytałem Jego felieton i w zdecydowanej większości to żenujący płacz podczas którego w ogóle nie brał pod uwagę statystyk i osiągnięć Messiego. Najbardziej zabawny i idiotyczny fragment:
"Ale rok 2019, a ten jest brany pod uwagę, nie był w jego wykonaniu wyjątkowo udany."
No kurła rzeczywiście! Niezbyt udany!
- FIFA Best men's Player 2019
- Złoty but 2019
- Król strzelców Primera Division 2018/2019
- Król asyst Primera Division 2018/2019 ( podkreślam, że jest napastnikiem)
- Król strzelców Ligi mistrzów 2018/2019
- Najlepszy piłkarz Primera Division 2018/2019
- Najlepszy Napastnik Primera Division 2018/2019
- Najlepszy Napastnik Ligi mistrzów 2018/2019
...i sporo innych, bardziej detalicznych osiągnięć, czy statystyk...

Żenujące. Na szczęście ludzi pokroju Wichniarka jest mniej i zdecydowana większość broni potencjalną ZP dla Messiego, jak i również wielu uważa Go za najlepszego "ever". Jednak niesmak pozostaje. Szczególnie podczas oglądania LM w jednej stacji TV za niemałe pieniądze, oglądając i słuchając takich "ekspertów". Żałuje, że nie ma tam Ćwiąkały, Smokowskiego, Twarowskiego... to są dziennikarze, którzy nawet jak mają swoje zdanie, odmienne na dany temat ode mnie, to nie są tak kontrowersyjni i ich zdanie jest poparte jakimiś normalnymi faktami i argumentami. Ale Polsat Sport Premium już nie raz udowodnił, że z profesjonalizmem transmisji to im nie po drodze. Nie tylko jeśli chodzi o pseudoekspertów.

23

@macio_944 Cześć Maćku.
Niestety częstą przypadłością wśród emerytowanych piłkarzy jest to, że ekspertami/komentatorami są delikatnie mówiąc miernymi. Wichniarek to tylko kropla w morzu tych pożal się Boże mejwenów :)

5

@macio_944 właśnie miałem o tym pisać , gość pierdzielnięty

4

@macio_944 Ja jakoś od początku za nim nie przepadałem.Czy w roli komentatora czy jakiegoś eksperta.

0

@macio_944 Jaki piłkarz taki ekspert. Przykro się patrzy jak były piłkarz ma pojęcie o piłce. Piłkę oglądam od 1993 roku i nigdy nie widziałem lepszego grajka. A wcale Leo nie jest moim ulubionym zawodnikiem u mnie ma 5 miejsce :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?