La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

1

Co ten śmietankowy komentator gada :D
"Tak się wygrywa ligę, wcale nie pokonując Barcelonę, tylko takie drużyny jak Alaves, Valladolid, Eibar" :D

1

@Gaucho To zdanie jest całkiem mądre.

1

@Gaucho de facto to prawda - w lidze trzeba uciulac tych punktow w tych wielu spotkaniach gdzie gra sie na wyjazdach z zespolami poza czolowka.

Na razie w ostatnich kolejkach my tez jednak robimy podobnie - ostatni mecz z Leganes chocby.

Na razie liga miedzy Barca i Realem jest bardzo wyrownana.

11

@Gaucho Przecież to jest prawda tak samo jak w przypadku Barcelony City czy Live. Ligę wygrywa się pokonując ogórki. Każde zwycięstwo tak samo ważne, co z tego, ze Barca wygra z Realem, jak straci punkty w Granadzie i Bilbao?

0

@Gaucho Pójdę na to że niech oni wygrają ligę, ale z nami dostaną dwie manity i będą słabym mistrzem ;)

1

@Nano22 ale ja się z tym zgadzam. Tylko, że Real nie wygrywa z Barceloną i nie wygrywa też od dłuższego czasu ligi :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?