La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1068 Culés

1

Ja tam jakoś specjalnie nie obawiam Hiszpanów jako rywali dla Polaków. Fakt że grają u siebie, ale to nie jest ta reprezentacja z lat 2008-2012, przechodzą zmianę pokoleniową, do tego wraca nowy-stary trener Lucho, który w eliminacjach poprowadził drużynę tylko 2 razy, a resztę meczów Robert Moreno, który on sam jest w większości architektem awansu Hiszpanii na Euro.
Nie liczę może na wygraną Polaków, ale remis będzie bardzo dużym sukcesem, nawet przegrana różnicą jednej bramki nie będzie czymś złym

konto usunięte

4

@kubix05 Z taka grą w obronie? hmm pomyslmy 3:0 to bedzie dobry wynik.

1

@kubix05 To nie ma znaczenia. My męczyliśmy bułę w wielu meczach w grupie śmiechu (Macedonia, Austria), czy słabe mecze z Łotwą i Słowenią (wyjazd) ;)

0

@kubix05 Pierwszy mecz gramy z rywalem z baraży. Jak go nie wygramy to po jednobramkowej porażce z Hiszpanią nasi będą tak obsrani, że ze Szwecją to będzie powtórka z Kolumbii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?