- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1357 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1357 Culés
2
W nawiązaniu do komentarza Cochise odnośnie występu Roberto, który 'Przy wyprowadzaniu akcji ustawiał się wysoko, znacznie wyżej niż Firpo', jest to prawda. Nawet komentatorzy angielscy bardzo często podkreślali w czasie transmisji, że Junior Firpo powinien podejść wyżej, wręcz nawoływali go do tego. Potwierdzał to też komentator będący z boku boiska, blisko ławek rezerwowych, a który czasami zabierał głos w czasie meczu, że sam EV czy inni zawodnicy kazali mu podchodzić wysoko, wchodzić z akcją do przodu i nie trzymać się tak kurczowo niższych stref boiska, jednak JF po pierwszej akcji, gdzie od jego wysuniętej nogi piłka prawie wpadła do bramki, obijając słupek, myślał tylko o tym, żeby nie popełnić już żadnego błędu do końca meczu i nie pchał się do przodu w stylu Alby czego zdecydowanie zabrakło we wczorajszym spotkaniu. Grał zbyt asekuracyjnie i nerwowo, jednak to młody chłopak i wszystko powinno przyjść z czasem.
3
@Pilka_jest_okragla To jest właśnie jeden z największych problemów obecnej Barçy. Młodziki czy nowi zawodnicy są pod ogromną presją. Wielu zachwyca się że w innych klubach to grają nastolatkowie i grają dobrze. A no grają. Tylko że u nas młodzi nie mają czasu. Od razu wymaga się od nich gry na najwyższym poziomie. Trener nastawiony wyłącznie na wynik, pracujący z kadrą która nie do końca mu odpowiada, również nie pomaga. Jeden słabszy mecz, jeden błąd i już zawodnik wypada bo potrzebne są wyniki. Nic dziwnego że nie wyrabiają psychicznie i grają zachowawczo.
Niestety panuje u nas błędne koło. Chcemy wychowanków i młodzieży oraz jednocześnie dobrych wyników i poziomu. Młodzi grają, ale potrzebują czasu aby grać dobrze. Jako że nie grają dobrze to ich się odstawia, nie dostają czasu. Nie dostają czasu bo nie grają dobrze, a nie grają dobrze bo nie dostają czasu.
Aż chciało by się powiedzieć że tak "w koło Macieju" ( @Janiama ).
1
@Pilka_jest_okragla Gra na boku obrony w Barcelonie jest bardzo trudna szczególnie dla młodych graczy
4
@Nano22 I do tego dołącz frustracje partnerów jak np wczoraj Messi sie wkurzył w pierwszej połowie na Firpo że ten źle wbiegał. To na pewno odbiera pewność siebie. Tak jak lubię Leo tak to mi sie bardzo nie spodobało
2
@Pilka_jest_okragla po Juniorze widać brak zgrania i ogromną presję ale widać też duży potencjał. To nie jest przykład jake z Semedo, który nadal nie ogarną kiedy atakować a kiedy się wstrzymać. Liczę że jeszcze kilka, góra kilkanaście spotkań i Alba będzie miał porządnego zmiennika.
2
@sebo939 Te same miałem wrażenie. Leo zle wszedł w mecz, zaliczył dużo złych kontaktów z piłka, nawet w tej sytuacji z Firpo to jemu piłka odskoczyła, a wylał swoje nerwy na młodym.
2
@Beztroskii Messi w 1 połowie to oprócz tej piłki do Rakitica gdzie i tak go wyrzucił to podejmował fatalne decyzje, w drugiej połowie było już lepiej, trzymał sie tej prawej strony i to zaprocentowało
0
@sebo939 Zgadzam się w 100%