La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

7

Leo zasłużył. To najlepszy piłkarz w Historii. Brawo!

Natomiast ciągle mam ciarki gdy przypomnę sobie jego przemówienie... Słowa o wieku i końcu kariery spowodowały że uzmysłowiłem sobie że już niebawem zarówno kosmity Leo jak i herosa Cristiano już nie będzie... Cała otoczka tej rywalizacji niczym Federer - Nadal przeminie i zostanie tylko Historia i wspomnienia...

Prawdopodobnie takiej rywalizacji w Futbolu za naszego życia już nie ujrzymy...

Jest mi smutno... LoL...

2

@FC1899Barca Pamiętam czasy Kluiverta, Overmarsa czy Davidsa. Pamiętam również co było po nich. Gość uśmiechnięty od ucha do ucha czarodziej z piłką przy nodze. Moment gdy dotykał piłkę to ciary i wielka magia. To było coś czego od lat kibice na CN nie widzieli. To był wielki crack. Bramka w debiucie i cały stadion oszalał z radości. To był Ronaldinho. Wielu pisało: nigdy takiego grajka już nie zobaczymy. Następnie pojawił się Leo. Życie nie znosi pustki pojawią się kolejni wielcy piłkarze na CN to tylko kwestia czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?