La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

39

Mam nadzieję że mecz z Majorką nie zamydli wam oczu.Busquets rzucał piękne piły ale pressing przeciwnika był nieobecny.Jak tylko przyjdzie się mierzyć z zespołem który szybko podchodzi to Busqets i Rakitic będą się gubić jak zwykle.

2

@Skaramuczi
Z Borussia i Atletico wyglądało to trochę gorzej niż z Mallorca, ale nie było tak źle. Widać, że po mocno przeciętnym początku wychodzimy z tego dołka. Jest więcej świeżości, lepsze czucie gry z nowymi zawodnikami, drużyna nabiera kształtów. Na razie w tym maratonie trudnych spotkań mamy 3/3, przed nami tydzień z Interem, Realem Sociedad i klasyk. Oczywiście mecz z Interem trzeba brać w duży nawias, bo to będzie bardziej egzamin dojrzałości dla młodych. Ale moim zdaniem wkraczamy na właściwe tory, powinno być tylko lepiej i oby to sie znowu nie załamało.

4

@Kubix93 Problemy Barcelony uwypuklają sie kiedy wyjeżdżamy poza Hiszpanię i zaczynamy grać z poważnym przeciwnikiem, który biega na pełnej kur... bez respektu przed Barceloną i Messim. Wtedy nagle okazuje sie że Busi to wóz z węglem a Suarez jest komediantem i Messi ma obok siebie 3-4 przeciwników a kolejni wyrastają spod ziemi.

0

@Skaramuczi z Atletico Rakitic stracił tylko 2 piłki a pamiętamyvjaki to byl pressing.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?