La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

4

No Pan Szpakowski totalnie odleciał z tą bramką Lewego. W ogóle ta Misja Futbol momentami jest strasznie głupia. Borek też mam wrażenie, że wybrał bramkę Sona specjalnie z innych względów niż powinien. W sumie takie pierdoły, ale jednak smutne, że najważniejsi dziennikarze w Polsce potrafią dość często gadać różne rzeczy nie do końca powiązane z rzeczywistością. Można mieć swoje zdanie, to oczywiste, ale niektóre słowa mówione przez Nich nie mają wielu podstaw merytorycznych. Czasem chyba na siłę chcą być oryginalni, co jest totalnie niepotrzebne i śmieszne.

4

@macio_944 zarzucanie Borkowi stronniczosc tylko dlatego ze jest kibicem Realu jest troche bezsensu. Gol Sona byl fenomenalny i nie tylko dla niego byl to ladniejszy gol.

0

@blaugrana16
Ok, masz rację, że zarzucanie Borkowi stronniczości jest bezsensu w tym wypadku. Jego zdanie, nie mam z tym problemu. Jednak natomiast moim zdaniem jest to, że jak dla mnie specjalnie wybrał gola Sona. Takie mam wrażenie i tyle. Ale mogę się mylić. W ogóle o co my się spinamy... :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?