La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

0

Nie mogę oglądać meczu. I jak tam, chodzi piłeczka? Grają chłopaki sobie?

1

@AlvaroHanso jest Rakitic, no i graja chlopaki...

1

@AlvaroHanso piękny chaos grają ;) cos pięknego. Przynajmniej mozna powiedzieć ze jest jakis styl ;)

1

@AlvaroHanso Ta chodzi, Inter mógł już 3 razy nas zabić.

1

@AlvaroHanso klepanie w środku, częste niepotrzebne straty dziura w obronie jakbyśmy grali dwójka obrońców, Inter groźne sytuacje, poza strzałem z lewej części boiska pereza nic nie mieliśmy ale tego można było się spodziewać, skład jak i taktyka eksperymentalna, no ale kiedy eksperymentować jak nie teraz także ja spokojnie i bez stresu do tego wszystkiego podchodze

0

@SinMistico Najważniejsza jest powtarzalność i regularność :))) To są te automatyzmy!

0

@haryveb944 Tylko spokój nas uratuje :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?