La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

6

Poziom polskich "ekspertów" w studio osiągnął już dramatycznie niski poziom (poza paroma wyjątkami). Wczoraj jakiś pajac po meczu słabo ocenił grę Todibo, który moim zdaniem był obok Aleni i Lautaro najlepszy na boisku. Genialnie wyprowadzał piłkę, robi to najlepiej z wszystkich naszych stoperów, szybki, silny i dobry w powietrzu. Jedynie początek meczu miał średni, później bardzo dobrze.
No i jeszcze te opinie, że zawinił przy bramce.. niby jak? Lautaro wzorowo zastawiał piłkę, jedyne co mógł zrobić Todibo to nie dać mu się obrócić co zrobił, nie faulował i słusznie bo było to tuż przed polem karnym. A że zamiast Umtitiego i Lengleta którzy powinni podwoić w tej sytuacji podbiegł jedynie Lukaku to nie wina młodego, a jego starszych kolegów.

Tu link do najlepszych zagrań wrzucony na jedną z grupek na FB
https://www.facebook.com/groups/307224596507702/permalink/571743913389101/

konto usunięte

0

@messi564 według naszych jak ktoś nie jest Lewandowskim to musi strzelić 5 bramek w jednej połowie żeby mecz mu uznać za dobry

3

@messi564 Dla mnie polscy eksperci nie istnieją, nie oglądam, nie słucham ich wywodów i mogę powiedzieć, że czuję się świetnie z tego powodu ;)

1

@MesQueUnClub_87 ja też ich nie śledzę, wczoraj po prostu zostawiłem TV na tym samym programie gdy pakowałem się do pracy i leciało studio. Masakra, to samo w przerwie meczu.

0

@Avada Kedavra A co to za eksperci w Polsce jak taki Hajto jest kreowany na eksperta albo Żewłakow na eksperta i komentatora, przecież to parodia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?