La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

8

Neymar pozywa Barcelonę i prosi o 3,5 mln za ostatni miesiąc, w którym był w klubie.
Oskarża Barçę o działanie w złej wierze ze względu na decyzję o podpisaniu umowy z PSG. [El Mundo]

Zostawić go w tym P$G w takim razie i niech sie tam kisi, bardziej potrzebujemy Lautaro..tylko nie na LS :)

15

@NaFazieHitman Ojciec jego zdementował te informację. Przyznał, że byli w Barcelonie, żeby rozwiązać ten problem w "przyjaznych stosunkach."

konto usunięte

1

@BarcaInfo Zaraz @ViscaBarca123 się oburzy...

konto usunięte

0

@LuisSalvano I po co go zaczepiasz?

2

@NaFazieHitman jak zwykle, byle źródło i rewelacja i od razu połknięte..

konto usunięte

1

@BarcaInfo to jego ojciec teraz taki wiarygodny?

konto usunięte

0

@Chwytliwy Raz on oznacza mnie, raz ja jego. Co w tym złego?

konto usunięte

1

@LuisSalvano On Ci odpowiedział, a ty go w tym momencie prowokujesz. Taka różnica.

4

@LuisSalvano Kiedy ja Cię ostatni raz oznaczyłem w jakimś moim poście? Jedynie odpowiadałem na Twoje komentarze, a nie wspominałem o Tobie w osobnej dyskusji.

konto usunięte

0

@PrinceDamon Oznaczyłem go po to, aby nie przeoczył tego postu.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 A ja Cię oznaczyłem, abyś nie przeoczył powyższego postu. Tak o, odnośnie naszej wcześniejszej dyskusji.

1

@LuisSalvano Tak, bo nie zauważę, bo jestem ślepy i nie mam Twittera.

konto usunięte

1

@LuisSalvano Xddd, dobre kłamstwo, ewidentnie go podpuszczasz, do tego redaktora prowokujesz, no ładnie ładnie, dziwię się czemu jeszcze ciebie nie zbanowali, ale może się uda, bardzo na to liczę osobiście :).

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Różnie to bywa w natłoku postów :)

konto usunięte

1

@Chwytliwy Tak samo jak ja liczę na bana dla ciebie. Może kiedyś przyjdzie ten dzień :) Mimo wszystko ja mam chyba ciut większe szanse na sukces, bo chociaż orłem z matmy nigdy nie byłem, to wydaje mi się, że troszkę lepiej liczę od ciebie ;) Pozdróweczki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?