- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
1
Jestem wielkim zwolennikiem talentu Fabiana Ruiza, ale uważam że jego zakup aktualnie jest zbędny. Jest bardzo drogi a my mamy już De Jonga, Arthura, Alene, Puiga, któremu trzeba dać w końcu prawdziwą szansę, a pamiętajmy jeszcze o świetnym Pedrim czy Moribie, który też ma papiery na fantastycznego zawodnika. Lepiej zainwestować te pieniądze w Lautaro albo w lewego obrońce z prawdziwego zdarzenia do once de gala typu Grimaldo czy Davies albo dać szanse Akieme, który super wyglada w Barcy B. Sorry, ale Junior to absolutnie nie ten rozmiar kapelusza.
0
@blaugrana16 Junior to ten rozmiar kapelusza
2
@blaugrana16 kompletnie się nie zgadzam z Twoją oceną Juniora. Pamiętaj proszę, że mówisz o młodym chłopaku, który spędził w Barcelonie 4 miesiące i to głównie na ławce. Przeskok z Betisu musiał być ogromny, a nie zawala każdego swojego występu. Pokazywał fajne momenty. Takiemu Dembele ludzie chcą dać 2-3 lata aż odpali, a Juniora skreślasz po 4 miesiącach? A pamiętasz co prezentował w poprzednim sezonie? A co do Fabiana - jeśli ma kosztować 100 baniek, to nie ma sensu, ale myśle, że jakiś pomocnik się przyda. Busquets gra już słabo, a Rakitić z Vidalem mimo wszystko raczej odejdą po sezonie. Nie liczyłbym też na to, że w kadrze będzie i Aleña i Puig. Poza nimi mamy jeszcze Arthura i De Jonga. Koniec. I teraz trzeba zdecydować, czy De Jong przechodzi na pozycję Busquetsa i potrzebny jest ktoś bardziej ofensywny czy ma grać tu gdzie teraz i Barcelona musi ściągnąć defensywnego pomocnika. Pomoc nie może zostać na kolejny sezon taka sama jak teraz, bo Busquets psuje grę i jest niepewny, a na ławce nie bardzo są jakieś alternatywy.
0
@Johnnie_Walker czas pokaże:) dla mnie to absolutnie nie ta jakość nawet jak grał w Betisie.
0
@blaugrana16 Nico Gonzalez moim zdaniem zapowiada się lepiej niż Moriba.
0
@ViscaBarca123 No i pieknie. Trzeba zaczac znow stawiac na swoich. Ilaix czy Nico a moze Jandro. Bardzo duzo talentu. Wydanie 100 baniek na Fabiana bylo by bledem.