La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

konto usunięte

0

Zobaczcie że Real ma cały czas przewagę jednego zawodnika na naszej połowie. Pomocnicy biegają od jednego do drugiego bo nie ma napastników w defensywie. Monreal się włącza to musi Rakitić schodzić a wtedy w środku zostaje wolny pomocnik. Naprawdę nie chciałbym mieć takiej sytuacji jako pomocnik gdy ciągle masz dwóch zawodników wolnych obok siebie.

konto usunięte

0

@Janiama jak dostają piłkę i jej nie szanują tylko szybko do przodu przegrywają że rywal nie wraca na własną połowę bronić przed atakiem pozycyjnym tylko zostają u nas na połowie a obrona ich odbiera piłkę ogólnie jest bałagan na boisku to tak to wygląda.

1

@Janiama Trudno się nie zgodzić.Messi i Luis zazwyczaj stoją.Grizi pomaga więcej.

2

@Janiama nieraz bylem w takiej sytuacji na orliku bo grubasom z przodu nie chcialo sie wracac xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?