- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 776 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 776 Culés
0
nie wiem co się stanie z wyznawcami Głardioli jak przegrał ligę w grudniu a LM przegra w lutym.
dla nas lepiej jakby Real grał dalej a nie od lutego skupiał się tylko ona lidze bo mistrzostwo w tym roku będzie na ostrzu noża.
4
@Skaramuczi W każdym razie nadal będzie lepszy od naszego obecnego "trenerka". Hehe. Nie można wiecznie wygrywać.
18
@Skaramuczi Dla mnie wciąż będzie mega trenerem.
2
@Skaramuczi to samo co z wyznawcami Valverde po losowym dwumeczu w Lidze Mistrzów
0
@VenoM lol,kiedy on wygrał LM.ostatni raz w 2011 z Messim,Xavim,Iniestą,Alvesem,Puyolem.....
z Bayernem i City nie był chyba nawet w finale.
4
@escarabajo dla mnie nadal najlepszym w tym wieku jeśli chodzi o nasz klub. Opracował na podstawie warsztatu Cruyffa opracował swój styl przyjemny dla oka i rozwiązał problemy, które dręczyły zespół.
2
@LloretDeMar Mnie nie musisz przekonywać:)
5
@Skaramuczi Z każdą drużyną w jakiej był zniszczył wszystkie rekordy bramkowe, punktowe itd. On wyciągnął Busiego, On ściągał sobie ludzi z których robił kozaków na swoich pozycjach czy w Bayernie czy w City. Nie wygrał Ligi mistrzów? Ligi mistrzów nie zdobywa się systematycznością jak w lidze. Masz gorsze dzień czy dwa i jesteś w dupie a nie w lidze mistrzów.
9
@Skaramuczi
Zastanawia mnie pojazd po Guardioli wśród niektórych kibiców Barcelony i lekceważące podejście do Jego osoby. Chłop był współtwórcą najlepszej drużyny wszech czasów, dał absurdalnie mnóstwo radości kibicom, piłkarzom i samą osobą dał mnóstwo inspiracji do życia. Wiele osób właśnie przez Niego się zakochało w Barcelonie, albo też umocniło swoje uczucie. Wraz z piłkarzami, dał futbolowi coś, co będzie pamiętane za 5/10 i 20 lat. A tutaj jest parę osób, włącznie z Tobą, które podchodzą do Niego w sposób lekceważący. "Ahahahah no i ten WASZ Pep kiedy wygrał LM?!". Dodatkowo specjalnie pisane Jego nazwisko błędnie, które potęguje uczucie pogardy względem Pepa. Skąd to się bierze? Skąd aż taka niechęć do faceta, któremu aż tyle zawdzięczamy?
0
@macio_944 ale nikt z wa nie rozumie że nikt nie podważa tego co zrobił z Barceloną.
0
@VenoM w 2011 z Barcą wygrał LM - wieczne wygrywanie - wiecznie to głupoty wypisujesz.
@escarabajo komentarz złoto - jak to się ma do Valverde?
@macio_944 nikt jego zasług nie neguje.....tylko jest tu po prostu idealizowany, a miał wady - i trzeba o tym wspomnieć.
1
@Bagsik88 Co Ty za głupoty wypisujesz? Odnosiłem się do wypowiedzi, że w tym roku ligi angielskiej nie wygra. Pokaż mi trenera, który z każdym kolejnym klubem gra super i wygrywa LM, ligę na zawołanie? Zazwyczaj wygrywa się z jedną drużyną, a w drugiej już tak łatwo zdobyć tego nie idzie. Piszą o mnóstwie kasy na wydawane transfery, ale przynajmniej w większości robione z głową. Valverde patrząc na to ile wydał to miernie wygląda na arenie międzynarodowej. Półfinalistów nikt w historii nie pamięta. I każdy trener ma wady. Jak słyszę wymagania na tej stronie to oprócz Kloppa nikt nie pasuje, bo wiecznie coś nie pasuje.
0
@Bagsik88 W żadnym zdaniu nie komentowałem Valverde, więc trochę dziwi Twoje pytanie:D
1
@Bagsik88
Idealizowany, bo dał tyle ile żaden inny trener. Więc to nie powinno dziwić. A, że miał wady - no sh*t sherlock. Oczywiście, że miał. Nie z każdym piłkarzem mógł się dogadać, czasami Jego decyzje też nie były właściwe (np. sprawa Dmytro Czyhrynskiego) i inne tego typu rzeczy. Ale zalety zdecydowanie przewyższały wady i stały się w zasadzie punktem odniesienia dla innych trenerów. Czy to dobrze, czy źle to inna sprawa. Ale powinno się Go po prostu szanować, a nie lekceważąco podchodzić jak to wiele razy ma miejsce. Rozumiem krytykę, ale nie przejawy pogardy w stylu pisania "Głardiola" czy wyśmiewania tego, że w LM mu po prostu nie idzie.
0
@VenoM To zastosuj to do Valverde.
@escarabajo po prostu pytam:D
@macio_944 nie widziałem, żebyś tak bronił EV.
0
@Bagsik88 Więc to było durne pytanie jak to sie ma do Valverde czy ironia?
1
@Bagsik88 Co mam zastosować do Valverde? Patrzę na grę - tragedia. Patrzę na ilość pkt potrzebnych do zdobycia ligi w ostatnich sezonach i też widzę, że wysilać się w porównaniu do poprzednich sezonów nie trzeba było. Spojrzę jeszcze na LM i tam też, gra tragedia, a dobre zaliczki z pierwszych meczów oddajemy jak kompletni amatorzy, oczywiście bez walki i grą jak zwykle za czasów Ernesta - bardzo słabą. Można jeszcze dołożyć rozwój poszczególnych zawodników i nie widzę zupełnie NIC. Obecnie ze względu na kontuzję podstawowych graczy jedenastki fajnie pokazał się Fati i Perez, ale czy da im wystarczająco dużo szans, żeby się rozwijali? Co dalej z Puigiem, który przy pewnych wynikach powinien się ogrywać, a tymczasem mamy zmiany: Vidal, Rakitic, Busquets zawsze.
0
@escarabajo durna odpowiedź.
@VenoM wcześniej jeszcze mniej pkt potrzebowali do mistrzostwa - ma je oddać? Gra była nie gorsza, wyniki w LM też tragedia - Juve, Bayern czy pierwszy mecz PSG. Tam to nie grali jak amatorzy.
0
@Bagsik88
:D
No bo w sumie, w zasadzie etc. itp. to Valverde do Guardioli za bardzo podjazdu nie ma w tym momencie... A Valverde broniłem parokrotnie (głównie za klasyki, liczę że jutro będzie podobnie), jednak z pewnością dużo mniej Go lubię i nieporównywalnie (!) dużo mniej mu zawdzięczam niż Guardioli. Zresztą co tu tłumaczyć, to chyba powinno być coś bardzo prostego do pojęcia.
2
@Bagsik88 edytowałem bo nie wiem czy nie odebrałem błędnie Twojego "komentarz złoto - jak to się ma do Valverde? ", więc zapytam jeszcze raz. To była ironia czy poważnie pytasz mnie jak te wszystkie rekordy Pepa mają się do Valverde?
0
@macio_944 Czyli wybieramy tych co bronimy przed hejtem, a tych co nie. EV to nic nie wygrał.
@escarabajo pytam poważnie. "Nie wygrał Ligi mistrzów? Ligi mistrzów nie zdobywa się systematycznością jak w lidze. Masz gorsze dzień czy dwa i jesteś w dupie a nie w lidze mistrzów. " - od najlepszego w historii nie wymagacie LM co roku, a od "słabego" EV tak....gdzie tu logika?
0
@Bagsik88 durna odpowiedź.
0
@macio_944 i vice versa.
0
@Bagsik88 Ale ja nic nie pisałem od EV. @Skaramuczi zapytał o Pepa więc o nim napisałem. Ja nie wymagam tytułów. Pisałem wielokrotnie na tym forum, że nie oczekuję wyników. Oczekuję zaangażowania i walki, a nie przechodzenia obok meczu. Wolę przegrać 3:2 po ładnej grze i zaangażowaniu niż wygrywać jak Atletico.
0
@escarabajo to tylko proste pytanie.....nic więcej. Już widzę tę radość jak jesteśmy w lidze 6, a grupy LM znowu nie wychodzimy, ale ładnie gramy.
0
@Bagsik88 Napisałem o ładnej grze i zaangażowaniu. Pamiętam jak tułaliśmy się w połowie tabeli, więc do wbijania szpilek wybrałeś słaby adres:)
0
@escarabajo To pamiętasz jak było ;) inaczej....jak za Pepa odpadliśmy z Interem czy Chelsea to było ok bo graliśmy ładnie?:D czy jak dostaliśmy 7:0 to było dobrze? Gra była "identyczna" jak za Pepa:d
0
@Bagsik88 odpuść stary. Napisałem swoje zdanie wyżej. Piłkarze dla mnie mają być zaangażowani i zasuwać na boisku, jeśli do tego dojdzie ładna dla oka gra to przełknę porażki.
0
@escarabajo Ok:D
2
@Bagsik88 Gra nie była gorsza? Jaja sobie robisz czy oglądasz mecze tylko wygrane na CN? Gra przy obecnym trenerze jest najgorsza licząc od ery Rijkarda. Odpadać można, ważne w jakim stylu i zaangażowaniem. Nie wmówisz mi, że nie ma różnicy między tym co była, a jest ostatnio.
0
@VenoM Gra za van Gaala była gorsza, Lucho do stycznia kaleczył, później przez rok grali dobrze, a potem znów wróciła słaba gra - pax podał komentarze z tam tego okresu - były takie same. Za Tito było nudno i dramatycznie - Bayern czy nawet mecz w Mediolanie. Wy oceniacie tak: najlepsze mecze za danego trenera do najgorszych za Valverde....porównaj/przypomnij sobie słabe spotkania za Lucho, Pepa, Tito itd. A problem z wyjazdami jest od dawna - Zadnej bramki w fazie pucharowej np. z Lucho.....oklep od PSG, Bayernu, porażki z Interem czy Milanem albo Chelsea.
0
@Bagsik88 Polecam czytanie ze zrozumieniem. Poza tym znowu widzę, że uparłeś się i odwracasz kota ogonem. Byle nie przyznać komuś racji.
0
@kamilo0066 I vice versa
0
@Skaramuczi z Bayernem nie był w finale przez sędziego którzy przepchał real. Wtedy jeszcze nie było varu
0
@kolagadawid Mylisz lata....w 2017 delikatnie mówiąc sędzia pomógł Realowi....a z Pep w Bayernie grał z nimi w 2014.