- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 598 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 598 Culés
77
Ciekawostka: Modric musiał stanąć na stopie Bale'a, by na zdjęciu zrównać się wzrostem z Leo Messim.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/79828954_2553915544724945_2621280319558385664_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQmM37zG_85M--I9TNalOFILUx-ZGBrcr_rWeoQ4H5vDDJv4uUrkr6HGhjmm-RxR8OE&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8bd07864f6b2f1c27b7739da880dff00&oe=5E6D8E8F
4
@Dzemix111 a Pique, Suarez i Griezmann wzajemnie sobie dokuczają
0
@Dzemix111 i jeszcze chce nam Leo wykluczyc z gry.
0
@Dzemix111 Jeszcze tam skrobie Messiego czubkiem buta w nogę. :)
8
@Dzemix111 Tak to jest, jak robotę dostaje się po znajomości. W tym wypadku skorzystał z takiej opcji grafik :p
8
@LuisSalvano Musze przyznac ze troche to wzruszajaca chwila wypowiadac sie pod ta sama dyskusja co Pan. Dziekuje @Moderacja, Redakcji za danie mi takiej mozliwosci i tobie Luis ze jestes tu.
4
@FanLuisaSalvano Jak to wyglada. XD
2
@Rewolucja123 Trochę to przerażające, ale w sumie mile, haha.
2
@FanLuisaSalvano Dziękuję, to miłe. Aczkolwiek trochę dziwnie to wygląda :)
4
@LuisSalvano Takie to juz mamy czasy ze najszczersza empatia i miłosc do blizniego jest odbierana jako cos dziwnego.
0
@FanLuisaSalvano Szkoda, ze nie fanka, to bylby szybki numerek u Luisa. :D
1
@FanLuisaSalvano Bardzo mi miło, że taka historyczna sytuacja dzieje się akurat pod moim wpisem!
3
@Rewolucja123 na szczescie z obecna medycyna estetyczna nic nie jest niemozliwe.
1
@FanLuisaSalvano To uzasadnij za co tak mnie wielbisz.
1
@Dzemix111 Grafik płakał jak to projektował xD
1
@LuisSalvano No chyba sam wiesz za co. Super Facet z Ciebie.
0
@FanLuisaSalvano No właśnie chce, byś napisał za co, bo głupoty gadać to każdy potrafi.