- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1297 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1297 Culés
16
Tyle transferów w ostatnich latach przeprowadziła Barcelona i Real a jak się spojrzy na przewidywane składy to niemal sami znajomi z ostatnich lat. To pokazuje jak ciężko wejść nowym piłkarzom na poziom potrzebny by grać w tych dwóch wielkich klubach. Nie licząc bramkarzy to mamy po stronie Barcelony Roberto, Pique, Albę, Busiego, Rakitica, Messiego i Suareza po stronie Realu to jeszcze lepiej wygląda Carvajal, Ramos, Varane, Casemiro, Kroos, Modrić, Bale, Benzema a gdyby zdrowy był to i Marcelo byłby w składzie.
1
@Janiama Moze to znak, ze gracze ze szkolki powinni dostawac szanse?
2
@Janiama To niestety również pokazuje jak nietrafione i nieprzemyslane transfery robi Barcelona. Duet Busi-Rakitic to synonim i przyczyna mizernej gry Barcy w ostatnich latach oraz braku kontroli w wielu meczach. Pique, Alba i Suarez to wypalona mentalnie i najedzona stara gwardia. Póki tych 5 piłkarzy będzie cały czas stanowiło o sile Barcy to uważam że nic nie ugramy w Europie. Ten zespół potrzebuje świeżości, młodości, pasji i zaangażowania. Ten team już tego nam nie dostarczy poza nielicznymi przeblyskami.
0
@Granto Ale pomimo tego mamy w składzie trzech nowych piłkarzy Lenglet, de Jong i Griezmann być może byłby tez Arthur gdyby był zdrowy w miejsce Rakitica więc Barcelona w stosunku do Realu wygląda ciut lepiej bo tam brakuje Hazarda.
0
@Rewolucja123 Mamy na ławce Alenie, Pereza i Ansu to wychowankowie i fajnie że są w kadrze na mecz bo to tez pokazuje innym młodym że można.
1
@Granto Tylko zarząd w każdym klubie nie przeprowadza transferów ZAWSZE, żeby wskoczyli do pierwszej jedenastki. Czasem jest to poszerzenie kadry, czy kupowanie mmłodych, żeby jeszcze od starszych się uczyli.
1
@Granto Alba wypalony? Gość przeżywa drugą młodość, gra przekozacko z Messim, jest w końcu uważany za top 3 na świecie, a Ty piszesz że jest wypalony?
0
@Janiama Chodzi mi o granie tymi co sie najbardziej wyrozniaja w Barcy B. 1/2 powinno co 2/3 mecz dostawac powolanieni grac od 1' lub wchodzic z lawki.
2
@Damian11 Problem w tym że Alba w 90% procentach zagra do Messiego i to zagranie jest tak czytelne że kluby z topu czytają to z dziecinną łatwością. Nie przypominam sobie żeby w LM na wyjeździe strzelili po tym bramkę Na początku może było to fajne ale im dalej w las stało się to przewidywalne. Na Anfield szczególnie sie popisał gdzie był 12 zawodnikiem Liverpoolu i mając sam na sam z Allisonem podał do tyłu do Messiego do którego nadbiegał Matip.
0
@Damian11 Szkoda tylko, że w ostatnich latach gdy dochodzi do kluczowych meczów to koleś nie daje rady. To właśnie w takich momentach powinien pokazać swoją klasę i doświadczenie, natomiast on popełnia dziecinne błędy i jest cieniem samego siebie. Niestety ale psychika u niego już nie ta, tak jak większości starszych zawodników z tej kadry.
0
@Janiama A Fede Valverde, Rodrygo? Musimy też pamiętać, że ta kadra Realu dokonała czegoś historycznego - wygrała 3xLM. Każdy rozsądny kibic Królewskich zdaje sobie sprawę, że ta drużyna potrzebuje obecnie trochę czasu na przebudowę kadry. W Barcy jest natomiast odwrotnie - olbrzymi potencjał, który kompletnie nie został wykorzystany. Notujemy historyczne porażki, a nie widać żeby jakieś wnioski zostały wyciągnięte.
0
@Granto No tak tak i co jeszcze? ,a kolejne mistrzostwa to przypadek.
Jak wy lubicie umienjszać drużynie to już wrecz załosne.
0
@MarioVeB! Jasne mistrzostwa super, ale chyba się zgodzimy, że z takimi piłkarzami, z takimi możliwościami finansowymi każdy czuje niedosyt i ma poczucie zmarnowanych lat. 1 LM w ciągu 8 lat? I to mając w składzie Messiego w swoim primie? To jest zawstydzajaco marny wynik.