La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

konto usunięte

0

Pierwsze 5-10 minut było nawet ladne, później wkradł się totalny chaos w środku a ułozony Real ładnie to wykorzystywał, stwarzając sobie sytuacje. Griezzman jest całkowicie zbędny w ataku. Wybiera same najprostsze środki, bez korzyści dla drużyny. W środku coś źle gra, Roberto od początku dużo biega, natomiast wprowadza chaos w rozegraniu, Rakitic w swoim stylu czyli do najbliższego. Jednak brakuje tego Arthura i sam nie wiem czy nie Busquetsa. Real w świetnej formie, niestety po dobrym początku pozwoliliśmy im nabrać pewności siebie. Teraz będzie bardzo ciężko, wszyscy w Realu wyglądają na pewnych siebie po pierwszej połowie. Największy plus to brak straconego gola. To daje nadzieję. To oraz Messi, który widać, że dziś może zaczarować.

0

@koziar A gdzie ma grać nasza linia pomocy , jak nasi piłkarze jak przejmą piłkę to Messi z Suarezem są 30 metrów dalej bo nie wracają pomoc reszcie drużyny?

konto usunięte

0

@ShawnC Sorry ale w pierwszej połowie to pomoc głównie traciła a nie odzyskiwała piłkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?